Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért érzem mindig azt, hogy...

Miért érzem mindig azt, hogy 'rohad' a körmöm a körömlakk alatt?

Figyelt kérdés
Többféle körömlakkot is kipróbáltam már, de egy hétnél tovább egyiket sem tudtam elviselni. Valahogy olyan érzésem van hogy a körmöm nem kap levegőhöz és szépen lassan elrohad, ehhez ilyen kellemetlen, hideg érzés is társul. Rendszeres körömfestő barátokat kérdeztem, azt mondták, hogy ők nem szoktak ilyet tapasztalni. Ennyire érzékeny lehet a körmöm? Vagy mi lehet a probléma?

2023. jan. 2. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még sose éreztem ilyet. Pedig szinte mindig lakkozva van a körmöm. Általában egy hétig bírja, aztán lemosom, és utána pár nap múlva megint kilakkozom. Hagyományos normál körömlakk, a saját körmömre.

Lehet, hogy csak szokatlan neked. Vagy konkrétan lesz is valami baja a körmödnek?

2023. jan. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Láthatóan problémás is a körmöd, miután eltávolítod a lakkot? Ha nem, akkor pszichés a probléma.
2023. jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
Én sosem tapasztaltam ilyet de egyik régi ismerősöm kb. ugyanerre panaszkodott, szóval létezik másnál is.
2023. jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem jellemző hogy problémás utána a körmöm. Ha sokáig rajta van akkor egy kicsit elszíneződött és elvékonyodott, de ez sem erősen és egyáltalán nem jellemző. Pont most mostam le róla a körömlakkot, mivel már megint nagyon idegesített😅. Jelenleg annyi, hogy a ezt a 'hideg érzést' még mindig érzékelem egy kicsit, de ez idővel el szokott múlni. Olyan mint amikor érzékeny a fogad és vmi hideget eszel.
2023. jan. 2. 13:30
 5/7 A kérdező kommentje:
Az is eszembe jutott, hogy azért érzem ezt mert nem használok alaplakkot
2023. jan. 2. 13:58
 6/7 anonim ***** válasza:
A lakk elszínezi a körmöt, a piros, bordó, barna, narancs árnyalatok. Ez normális és nem marad olyan. Körömlakklemosótól lehet olyan hideg érzés. Kezet kell utána alaposan mosni.
2023. jan. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mosd meg és utána lakkozz. Nekem ha le van mosva, akkor érzékenyebb.
2023. jan. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!