Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért sminkelik sok nő magát...

Miért sminkelik sok nő magát halálfejnek? Annyira beesett arcot csinálnak hogy rettenetes.

Figyelt kérdés
Arccsont kiemelkedik, alatta meg egy beesett arc, ez olyan szikár halálfejet alkot, komolyan ez kinek tetszik??
2023. jan. 5. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát aki nem tud sminkelni nála ilyen hatás lesz.
2023. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem csak smink, de plasztikáztatnak is, az a neve, hogy buccal fat removal, kiszedik a zsírt az arcból. Elvileg most ez a trendi. 🤷🏻‍♀️
2023. jan. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az egyik ismerősöm az arccsontjához ültettetett be valamilyen implantátumokat, azóta ilyen ocsmány.Ráadásul fiatal nő, azóta minimum 5, sokszor inkább 10 évvel öregebbnek néz ki.Katasztrófa.Pedig előtte nem volt csúnya.
2023. jan. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Én azt tapasztalom, hogy a nők 90%-a nem tud rendesen sminkelni (én sem, viszont én tudom, hogy ami nem megy, azt nem kell erőltetni).
2023. jan. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az erős, koszos hatású kontúr eredménye is az + sok nőnek fogalmna sincs a színtípusáról, így pl. egy hideg típus mikor felken barnát olyan mintha behúztak volna neki 2-t oldalról és szaros lenne az arca. :) ( én is csináltam, ne féljetek, de kicsit tudatosabb sminkelés+ színlátás segített)


Tanulság: Jó kontúrszín!! + csak finoman

2023. jan. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mintha nem lenne rajta hús csak a koponya csontvázon a bőr. Meg fényképen is láttam képzeljétek, beszivta az arcát, hát egy koponyát láttam meg nem egy hús vér nőt. Rettenet.
2023. jan. 6. 08:05
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Van aki túltolja a kontúrt, hogy karakteresebb legyen az arca az arccsontal, meg ne tűnjön hájasnak.

Én inkább nem nyúlok hozzá, így is be van esve az arcom :D

2023. jan. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
78%
Az valószínűleg egy elég elcseszett kontúrozás.
2023. jan. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Linkelnél képet? Kiváncsi lettem :D

Amugy amit az előttem szolók már leírtak igen amire én is gondolni tudok az elrontott "kontúr".

Mert pl kontúr és bronzositó nem ugyanaz!

A kontúr lehet poros/krémes régen én is próbáltam a porosat hála istennek otthon csak, hát igen azzal nagyon nehéz dolgozni! Orrot kontoruzni vele is valami borzalom nagyon pigmentált nagyon nehéz a bőrbe dolgozni és ott marad egy csíkban nem ajánlom senkinek pláne nem világos bőrre!

A krémes konturokkal könyebb bánni, de azzal is el lehet rontani, én konturozni csak az orromat szoktam krémesel mert imádom és addig dolgozom míg nagyon halvány árnyékot nem kapok.

A bronzositó pedig világos börüeknek is jól áll, csak nem a legsötétebb árnyalatot kéne választani hanem abban is vannak világosabbak és azzal "megmelegítjük" az arcot de csak finoman! Én szivacsal is bele dolgozom hogy még természetesebb legyen, na az porosba néz ki szerintem csak jól de azokat legalább el lehet dolgozni ha ügyes vagy. Meg jó ecset/szivacs is kell hozzá. Na hogy ezeket le tisztáztuk :D igen könnyű elbaszni nekem se tetszik arcomat sose konturozom hétköznap csak orrot, szóval arról nem tudom nyilatkozni.

2023. jan. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!