Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ékszerekből ti inkább egy-egy...

Ékszerekből ti inkább egy-egy minőségibb darabot szerettek tartani, vagy több bizsut?

Figyelt kérdés

Csak fülbevalót hordok a hétköznapokban. Volt egy, fehérarany zafírral, sajnos elvesztettem több év után. Most elkezdtem nézegetni nemesfém, kicsit minőségibbeket, de igazából elbizonytalanodtam. Nem tudom, hogy legyen egy állandó darabom (mint eddig), vagy vegyek inkább bizsut amit nem sajnálok ha elveszik, meg amiből több is lehet, és tudom cserélgetni?

Nyilván ezt nekem kell eldöntenem, csak érdekel, hogy mások hogy vásárolnak ékszert, mert én kb még soha nem vettem magamnak (amit elhagytam is ajándék volt). És igazából tetszenek az olcsóbb, trendibb darabok is, amiket fast fashion boltokban, drogériákban árulnak. De azért annak is megvan a varázsa, ha valami szép, egyedibb darabot hord az ember.



2023. jan. 9. 19:54
A kérdező szavazást indított:
Minőségi ékszert hordok
Bizsut hordok
14 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne pénzem minőségi ékszerre, azt hordanám. Fülbevaló- és gyűrűpárti vagyok, nyaklánc és karlánc zavar.

Van egy marék bizsum, azokat hordom.

2023. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ezüstöt hova soroljuk? Mivel nem bizsu, de nem is minőségi luxus ékszer.

Egyébként nekem csak a fülbevalóm kampója ezüst, szeretem cserélgetni a füllbevalóimat és mivel fémallergiám van, bizsut így nem teszek a fülembe, az aranyat utálom.

2023. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az ezüst is minőségi kategória szerintem. Nem feltétlen a luxus darabokra gondoltam a minőségi alatt, csa mondjuk nem az 1500 Ft-os, Tescós vagy Rossmannos forgóállványról vettekre.
2023. jan. 9. 20:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom cserélgetni, és rendeteg van, szóval én bizsukat hordok. Nem arról van szó, megtehetném, hogy minőségit hordjak, de félnék, hogy elhagyom, meg ugye azt nem lehet váltogatni.
2023. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
100%

Ezüst fülbevalóm van, kis bedugósak 4 pár, egyszerre 2 pár van a fülemben, mert a cimpámon 2-2 lyuk van. Ezen kívül van több piercing is a fülemben, ezek sima orvosi fémek. Kis bizsum rengeteg van, mert gimis koromban gyűjtöttem a hülye formájú fülbevalókat, cipzártól kezdve a csavaron át a koporsóig minden van, ezekből néha hordok ha eszembe jut. Lógósak vannak még, amik bizsuk, ezeket alkalmanként nyáron hordom amikor a meleg miatt fel kell tűznöm a hajam, valamiért van egy berögződésem, hogy az arcom mellett lógnia kell valaminek, ha nem a haj az, akkor fülbevaló.

Nyakláncot csak ilyen sima fém medállal vagy ásvánnyal hordok bőrön, a gyűrűim viszont ezüstök, mert meguntam, hogy a bizsuk megfogják az ujjam. A karikagyűrűm wolfram.

2023. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nyakláncom minőségi mivel azt rendszeresen éri kémiai anyag viszont a fülemben bizsu van mert eléggé drága lenne 9 fülbevalót megvenni ami minőségi és még el is hagyom.
2023. jan. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Imádom az ékszereket, így van mindenféle. Mivdl úgyis felváltva hordom, nekem a bizsuk is elég jól bírják, de szeretem az ezüst, nemesacél ékszereket is, mert annak nem árt az sem, ha víz éri. Mostanában inkább minőségibb dolgokat veszek, de ha megtetszik egy bizsu valamelyik boltban, akkor azt sem vetem meg.
2023. febr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!