Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan mivel kezdted a fültágí...

Hogyan mivel kezdted a fültágítást?

Figyelt kérdés

Én fültisztító pálcikával akarom de egyszerűen nem megy át.

Tekergetem nyomás közben,végét lekerekítettem,végét levágtam 45 os fokosra.


2010. okt. 2. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet hülyeséget mondok, de az jutott eszembe, h több fülbevalót próbálj betenni egymás mellé...olyat, ami befér!

Kend be kis krémmel, hogy jobban becsússzon, ha nem megy.

Tényleg bocsi, ha hülyeségnek tűnik...de amúgy én elmennék egy boltba, ékszerboltba, ahol lehet meg tudnál mondani...

2010. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lakkozz le egy fogpiszkálót, és azzal próbáld.
2010. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én olajos hajápolóval tettem bele a fültisztító pálcikát:)
2010. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én fülbevaló után a körző fém végét raktam bele amit beleszúrunk a papirba, és utánna fülpiszkáló.

15/F

2010. okt. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én scoubidouval kezdtem, tudod az a vékony dolog, amiből a karkötőket csinálják:) aztán kettőt raktam bele, ezután már nagyon könnyen át ment rajta a fültisztító. mindig fertőtlenítsd. ha bekrémezed a tárgyat, amit majd átdugsz, sokkal könnyebben fog átmenni, de ezt csak akkor, ha nem sebes vagy nem vérzik a füled. én a betadine krémes cuccát használom, ami azért is jó, mert ezzel fertőtlenítem a fülem és valami csúszást is ad neki:)
2010. okt. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet én vagyok a nyomi, de én elmentem ismerőshöz, aki piercer, és fogta és átdöfte a fülemen a 2, 5 milis fültágítót. Aztán rá pár hétre beleraktam a 5 miliset :D
2010. okt. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogpiszkáló,fültisztító, szívószál, aztán kifaragott fa ami kerek. Ebben a sorrendben, ha a fát választod legyen le lakkozva és egyre nagyobb legyen a körátmérője :)
2010. okt. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!