Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tipes műkörmöt tettetek már...

Tipes műkörmöt tettetek már fel építő zselével?

Figyelt kérdés

A ragasztót ugye nem a körömre kenjük, hanem a tip belső oldalára. Láttam egy videót, ahol olyasmivel tette fel az illető, amit lámpában kellett megköttetni, szóval gondolom, az nem ragasztó volt.

Ha színetelen építő zselével próbálkozom, elméletben működhet, hiszen igen erősen hozzáköt a körömlemezhez, akkor nyilván a műanyag tiphez is. Ezt is vékony kis ecsettel szoktam felvinni, ha zseléset építek, kb olyasmi ecsettel, mint a ragasztó ecsete, tehát a felvitel megoldható tip belsejére.

Na, a lényeg, hogy arra vagyok kíváncsi, próbálta-e már így valaki, és bevált-e.



2023. jan. 11. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a biztos ha előkészítés a megadott folyadékkal történik aztán direkt erre való ragasztóval felragasztod. Ha nem akkor a gombásodásra hajlamos lehet.
2023. jan. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En csinaltam. De testszinuvel es leesett. De szerintem az elokeszites volt a problemas.


Te arra gondolsz,h atipp cennmarad vagy a leveheto tipp,ami csaj a format adja??

2023. jan. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem levehető, azt úgy írtam volna, hogy reverse tip, mindenhol kiemelik, ha arról a fajtáról van szó.

Végül volt itthon ecsetes raghasztóm, de mivel sosem volt még tip-es műkörmöm, így nem tudtam, hogy ahhoz is jó. Eddig csak köveket ragasztottam vele. Legalábbis gondolom, hogy ugyanaz a ragasztó kell a tip-hez is, mert ez tökéletes volt hozzá. Szerintem teljesen jó lett, összecsiszoltam, húztam rá egy kis zselét, pikk-pakk kész volt. Nem is értem, eddig miért nem ezt csináltam. (Mert nem ismertem.)

Ezerszer gyorsabb, mint sablonnal építeni, és a tövig levágott körmökön gyorsabb is. Mert ha már levágom valami miatt, akkor sajnos tövig szoktam, mert idegesít, hogy szabálytalan.

Szóval tök jó ez a tip, és szép vékony, természetes. Olvasgattam, simán lehet majd tölteni is, ha nő. De még csak 1 hetes.

2023. jan. 20. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!