Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért nincs semelyik drogériáb...

Miért nincs semelyik drogériában Essence szájfény?

Figyelt kérdés

Nyár óta járok drogériáról drogériára és mindenhol ki van fosztva az Essence állvány. És nem csak szájfény nincs soha, hanem konkrétan szinte semmi sincs.

Hol tudnék venni? Rendelni nem akarok



2023. jan. 21. 03:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a mi DM-ünkben láttam, mikor utoljára ott voltam nemrég.

Esetleg nézd meg az adott drogéria webshopját, hogy tudsz-e rendelni.

2023. jan. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt tapasztaltam. A netes rendelés meg csak akkor éri meg ha több dolgot vesz az ember, mert 1500-2000 a szállítás, a szájfény meg kb egy 1000es.
2023. jan. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Notinon láttam nemrég ilyen Essence-s szájfényt (nem tudom van e még), csak az a baj itt is hogy jelenleg nincs ingyenes szállítás (szokott lenni többször is, csak pont most nem, lehet amire lesz meg már megintcsak nem lesz). Egyébként nálunk is ez a helyzet, Rossmann, DM semmi. Mintha csak egyszer kaptak volna ezekből a termékekből, vagy limitáltak lennének. Én pl egy jó másfél éve vettem Rossmann-ban egy Essence-s ajakolajat (akkor is már az utolsó darabokból), és azóta sincs ilyen egyik üzletben sem, de még neten sem.
2023. jan. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!