Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használta/használja valaki a...

Használta/használja valaki a Flavia Peach Honey parfümöt?

Figyelt kérdés
Amennyiben igen, arra lennék kíváncsi, milyen jellegűnek tartjátok az illatot, mennyire finom, mennyire tartós, és minden egyéb, ami ilyenkor számít. Előre is köszönöm a válaszokat!

#parfüm #Tom Ford #peach honey
2023. febr. 7. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is erre lennék kíváncsi 🙂
2023. márc. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Látom nem mai kérdés, de éppen rendelni akartam még egy üveggel, és feldobta, úgyhogy ha nem haragszotok bemásolom a krémmánia véleményemet:

,,Ez valami isteni! Üvegből szagolva magamra sem akartam fújni, olyan büdös volt, és nagyon csalódott voltam, de aztán mégis megtettem. Azt hittem, egy édes, lédús, friss barack nyári illatát kapom, édes mézzel, valami könnyedre számítottam. Na ez nem az! :D dehát mit is várnánk egy arab márkától...

Brutális erősségű és tartósságú, nagyon fűszeres méz, egy kis barackkal, hogy finomítson rajta, de sajnos ő önmagában kevés ehhez. Iszonyatosan erős fűszeres méz. Én Cardamom & Honeynak neveztem volna el. Ez a kettő amit legfőképp érzek. És egész nap! Ki gondolta volna? Zseniális parfüm. Nagyon különleges, luxus illata van, kifogásolhatatlan minőséggel és tartóssággal, szinte fillérekért. (És ez az első benzoinos parfüm, ami működik rajtam.)"


Ha nem vagytok benne biztosak, Vivantisról lehet rendelni mintát belőle, de tényleg isteni, emellett pedig nagyon erős és tartós.

2023. jún. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!