Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ájánlanátok kicsit ,,profibb,,...

Ájánlanátok kicsit ,,profibb,,sminktermékeket amit pl. Notino-ról meg tudok rendelni?

Figyelt kérdés
Aki esetleg kicsit ért is hozzá.Alkalmakra szeretnék alapozót,primert,púdert,pirositot,bronzositot....és meg amit esetleg kell egy szép sminkez olyan amik szépen fednek,és tartósak.Nincs semmi pattanás az arcomon,pici pórusok vannak de úgy alapjában véve szép a bőröm (38vagyok).Meg esetleg szemhejpúder ami nem potyog le,nem csomósodik tartós.Melyik márkák váltak be nektek ?Oluasmiket szeretnék amivel a sminkesek dolgoznak,ami szinte egész éjjel(pl.;bálban) tart.Köszönöm 🙂
2023. febr. 8. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:
15%

Szia!

Alapozóból nekem a L'Oreal True Match jött be nagyon, tartós, és jó minden bőrtípusra (baratnőim is ezt használják, és különböző a bőrünk).

Púderből pedig a Maybelline Fit Me vált be.


A többiben sajnos nem tudok segíteni, egyelőre én is keresem még a megfelelőt, de remélem, azért hasznos volt a válaszom. :)

2023. febr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Notinon rendeltem maybelline ruzs es hamis volt. A rossmann illetve dmben mindig ugyanolyan,de a notinostol eltero illata volt es van.


En tobbet nem merek onnan rendelni!!!


Ha normalisan akarsz kinezni,napal elmesz a mac -be es ott veszel cuccokat. Kiprobalas utan!!

2023. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!