Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen maybelline termékeket...

Milyen maybelline termékeket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Jövőhét hétfőtől 25% kedvezmény van a Maybelline smink termékeire, de nem tudom, hogy mi éri meg, és mi nem. Előre is köszönöm a segítséget

2023. febr. 9. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Maybelline lash sensational szempillaspirál, nekem az bevált. De pl. eddig számomra egyik maybelline-es alapozó sem vált be, szóval én alapozót már tuti nem vennék tőlük (de nyilván sokaknak meg beválik az alapozójuk, szóval igazából az, hogy nekem az eddig próbált alapozóik közül egyik sem tetszett, az nem jelenti azt, hogy neked sem válna be, szóval ezt így nehéz megmondani).
2023. febr. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Age rewind korrektor, affinitone alapozo (de csak jól aláhidratálva), tattoo brow lasting color pomade, lip lifter szajfeny
2023. febr. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Maybeline super stay alapozó

Lifter gloss szájfények

Maybeline fit me korrektort ki próbálnám most milyen.

Kb ezek

2023. febr. 10. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Szempillaspirálok közül a Lash Sensational és a Lash Sensational Sky High a kedvencem. (Ha sötét a hajad, a füstösebb sminkeket szereted, vagy úgy érzed, hogy több kontrasztot igényel az arcod, érdemes az Intense Black verziót választani.)

A Tattoo Brow szemöldök pomádé valóban egész nap tartós, és könnyű vele dolgozni.

A Fit Me korrektort is szerettem egy időben, de nagyon enyhén szárított.

A SuperStay Matte folyékony rúzsokat is tudom ajánlani.

2023. febr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a segítséget :)

Egy korrektort, és egy rúzst vittem haza a maybelline-től :D

2023. febr. 13. 19:50
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és egy kis szemhéjfesték féleséget. Szóval nagyon szépen köszönöm a segítségeket
2023. febr. 13. 19:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!