Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az ezüst/szürke színű (bizsu)...

Fungirl11 kérdése:

Az ezüst/szürke színű (bizsu) gyűrűnek van valami jelentése?

Figyelt kérdés

Most olvastam, hogy a fekete gyűrű az aszexualitás szinbóluma. Eddig egy ilyet hordtam, de lecserélném. (Nem akarok tiszteletlen lenni sinkivel, ezért kérdezem. )

26L (Ally)



#gyűrű #aszexualitás #Gyűrűjelentés
2023. febr. 11. 22:44
 1/5 StevenUp ***** válasza:
58%
Azt jelenti hogy nincs pénze a gazdájának az igazi túlárazott ékszerre 🤷‍♂️
2023. febr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez valójában igaz. xd De nem erre vonatkozik a kérdésem.
2023. febr. 11. 22:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem semmi. Meg voltam győződve, hogy ilyeneket kb csak melegek hordanak, főleg hüvelykujjon. Aztán pár meleg ismerős kijavított, hogy nem sok köze van a kettőnek egymáshoz. 😩
2023. febr. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Felénk nem hiszem (vagy legalábbis bem tudok róla) hogy divatja lenne.


Aszex vagyok, én is olvastam erről, de szerintem ezt legfeljebb egyes nyugati térségben ha alkalmazzák.

Én pl semmilyen ékszert nem hordok, mert egyszerűen nem szeretem. Ellenben pl van egy barátom aki sokáig egy egyszerű fekete gyűrűt hordott, mert tetszett neki. Nem volt különösebb jelentése, ahogyan emgem egyáltalán nem zavart vagy sértett meg azzal, hogy egy állítólagos aszex szimbólumot hordott magán nem aszexként.


Szóval nyugodtan hordhatsz fekete gyűrűt vagy amilyent szeretnél és meg tudsz engedni magadnak, nem fogsz megsérteni vele senkit itt, ha meg valaki félre érti, elmondod, hogy azért hordod mert tetszik.


Nem kell túlgondolni.

2023. febr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ha a jobb oldali középső ujjadon hordod, akkor aszex jelkép is lehet, egyébként nem

de egyébként hordd nyugodtan, szerintem a legtöbben nem foglalkoznak ezzel

2023. jún. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!