Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ajánlanátok nekem olyan...

Ajánlanátok nekem olyan highligtert aminek szép fénye van de nagyon tartós is?

Figyelt kérdés
Az a bajom a legtöbb highligternél hogy ugye én az orromon szeretem a legjobban használni de sajnos az első orrfujasnál már le is jön😕.Remélem létezik tartós verzió is mert ezért bármennyit hajlandó lennék fizetni😅.A válaszokat előre is köszönöm!

2023. febr. 26. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én vagy az nyc palettáját használtam azelőtt, most szemhéjpudert használok és az szerintem tartósabb.

Ezt még nem csináltam de Lehet esetleg kipróbálhatnád, hogy műszempilla ragasztót vagy szemhéjprimert használsz alá. Ha esetleg kipróbálod majd légyszi írj hogy bevált-e.😅)

2023. febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm😅
2023. febr. 27. 06:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Orrfújásnál szerintem nincs olyan ami nem jönne le, vagy kopna legalább valamennyit.

Én most az Oriflame folyékony highlighterét használom, gyorsan megszárad, és utána nem mozdul semerre (kb. mint a mattra száradó folyékony rúzsok).

Ha még tartósabbra akarom, akkor utána valamilyen por highlighterrel is átmegyek rajta (én ezeknél egyébként tartósság szempontjából nem sok különbséget érzek, a NYX is ugyanúgy kopik nekem, mint egy Essence).

2023. márc. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!