Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ezektől a Malibu parfümös...

Ezektől a Malibu parfümös emberektől, akik megállítanak a Sugár közepén, hogy ,, Sziaaa! Egy nagyon gyors véleményt szeretnék kérni! " Ezektől volt, aki már vett tényleg parfümöt?

Figyelt kérdés

Ha igen, megérte?


Asszem most úgy magolták be a reklám szöveget, hogy 3-at adnak 1 áráért, de 25-ért kicsit sántít. Volt, hogy rámfújták mindkét illatot, hogy próbáljam ki, de 3-4 óra után nekem mindig elmúlt xD


2023. márc. 4. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszek,meg azoktól a rezbőrüektől sem,akik a parkolóban akarják rámsózni a cuccot.
2023. márc. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én őszintén szívesebben vennék az utóbbiaktól, mert azok legalább nem hülyítenek 10 percig, hogy milyen kva jó a termékük.
2023. márc. 4. 12:43
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Krémmánián egész jó az értékelésük, bár ilyeneknél az is lehetséges hogy kamuprofilokról írták maguknak. Amúgy az áruk brutális egy ilyen noname szarért, ennyiért már kapsz egy jobb designer parfümöt leárazottan.
2023. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Vesznek tőlük ismi dolgozott náluk. Amúgy a "parfüm" kínából jön akkoriban 800 forintos üvegáron. De ha megnézed az üveget meg megszagolod egyből érzed hogy semmi illata nincs és nem tartós. Nem éri meg venni. Többnyire ezért alkalmaznak dekoratív lányokat fiúkákat, mert a hulladékot úgy könnyebb elsózni.
2023. márc. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4. Pénteken megint megállítottak, gondoltam jó, legalább a 2 csuklómnak jó illata lesz, ha már hülyítenek 10 percig. Elszívtam egy cigit rá 5 percre, és már nem éreztem belőle semmit xD
2023. márc. 19. 11:32
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Előre betanult szöveget nyomnak. Még azt is megtanítják nekik, milyen reakcióra hogyan kell reagálni, milyen embereket kell leszólítani. A lötty meg egy túlárazott bóvli. Diákként majdnem dolgoztam ilyen cégnél. Sajnos sokakat be tudnak palizni
2023. márc. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!