Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az hogy ha ki van huzva a...

Az hogy ha ki van huzva a szemem szürke (majdnem fekete) szemcerkával alul fölül az nem sok egy 9-es lánynak?

Figyelt kérdés
(mert nálunk majdhogynem senki sem festi magát)--vagy mit ajánlanátok szöke haj barna szemhez?
2010. okt. 6. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ritka, és világos a szemöldököd, húzd ki barnával, az nem sok. A szemedet is kihúzhatod 1 vékony vonallal. 9.-ben már nem szólnak be ezért a tanárok többnyire, és szinte mindenki festi magát, legalábbis a mi sulinkban.
2010. okt. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
énis ugyanígy festettem magamat kilencedikben, sztem nyugodtan, és jól is áll ez a barna szem szőke hajhoz, mondjuk sztem ez mindenhez megy
2010. okt. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi. És am arra van valami tippetek h ne maszatolódjon?
2010. okt. 6. 17:31
 4/8 Malnacska001 válasza:
Nincs azzal semmi baj, ha 9.-es korodban fested magad:D Csak ne legyél olyan, mint nálunk a 9.-esek, akiknek tesióra előtt az a legfontosabb, h még erősebbre húzzák a szemüket... Csak akkor maszatolódik el, ha megdörzsölöd, de azért jobb, ha van nálad mindig egy-két fültisztító pálcika, amivel könnyen korrigálni tudod.
2010. okt. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jajj az olyanokat én sem bírom. Oks-köszi :)
2010. okt. 7. 15:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem sok :D nekem is szőke hajam, barna szemem van, de felülre szoktam csak egy vékony tusvonalat húzni, meg szempillaspirál, de ezzel a szürkével ötletet adtál.. kipróbálom :D

Jáj, nálunk is vannak suliban olyanok, akik képesek naponta többször az egész neszesszerükkel bevonulni a vécébe, elfoglalni a tükröket, és sminkelni meg hajat vasalni.. néha az osztályban is. És azokon annyi tonna púder van, hogy rossz nézni. :S

2010. okt. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

hát örülök h tudtam öteletet adni :)

am azért szürke mert nekem a fekete az alul túlságosan sötét volt és szerintem csak elcsúnyította a szememet :)

köszönöm :)

2010. okt. 9. 13:14
 8/8 anonim ***** válasza:
hát elmaszatolásra nemtom, sztem sminktől függ, ha jó a smink akkor nem fog elmaszatolódni, mikor táncon fellépés van mi mindig behajlakkozzuk az arcunkatXD:D de nem túl egésséges meg ritka alkalom, szal ne csináld:D
2010. okt. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!