Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Florence by mills vagy Kylie...

Florence by mills vagy Kylie Jenner termékei érik meg jobban?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 10. 10:14
A kérdező szavazást indított:
florence by mills
kylie cosmetics / skin
7 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A 7 éve agyonhypeolt Kylie lip kitet egy Catrice vagy Maybelline folyékony rúzs lazán lepipálja mind tartósságban, mint finishben.

Nem tudom, a régi formula milyen volt, de számomra hatalmas csalódás. Nemhogy szárít, darabokban jön le a szádról akkor is, ha nem csinálsz semmit, és már felvitelkor is foltos. Nem éri meg, ha 2 óra után bohócnak nézek ki vele. (Nem tudom, a nude színek hogy teljesítenek, de nekem egy vörös árnyalat van meg, és nem ájultam el tőle annyira.)


Miss Stranger Things affektácska márkájáról még annyi jót sem hallottam, mint a Kylie termékekről. Akik letesztelték, egytől egyig túlárazott gagyiságnak titulálták.

2023. ápr. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se éri meg. Ahigy az előttem szóló is írta a Maybelline és a Catrice lepipálja Kylie sminktermékeut (nem csak a rúzsokat, hanem kb tényleg mindent). Mind a kettő termékcsaládból volt sajnos szerencsém vásárolni és hát baromi gyengék, kb olyan minősigiek mint a she termékek csak vagy 10x drágábbak.
2023. ápr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!