Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Smink? Milyet csináljak Holnapra?

Smink? Milyet csináljak Holnapra?

Figyelt kérdés

Szóval holnap hugi keresztelője lesz és lett egy piros folt az államon micsináljak h ne legyen feltünő?

Nem nagyon tudok alapozozni meg púderezni leírnátok h kell?

Meg a szememet hogy fessem ki? köszönöm


2010. okt. 8. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig nagyon egyszerű:DD

Alapozó:attól függ,milyen.

Ha tubusos,folyékony,akkor nyomsz ki belőle egy KICSIT,nagyon fontos,hogy kicsit,teszel az arcodra,orrodra,álladra,homlokodra,és egyenletesen elkened.Az alapozó hasonló színű legyen,mint a bőröd.

Púder:még könnyebb.Fogod a púder szivacsot,és egyszerűen végig"simítod"az arcod vele.

A piros foltodra korrektort ajánlanék.

Ja,és persze szempillaspirál.

2010. okt. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm csak én attol félek h foltos lesz vagy valami
2010. okt. 8. 16:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Szija!

Én sminkes vagyok és nem derült ki hogy mivel is szeretnéd...

Mert nem mondom hogy most azonnal rohanj és vegyél ezt meg azt de hogyha alapozód van az is más eljárás mint ha púderezel!

Hát én ne fogok neked magyarázni mert az hosszadalmas lenne.... inkább megmutatom egy videóval....

Hát ezt találtam ez a csaj elég jól csinálja bár egy picit jobban is lehetne!Kicsit jobban és finomabban dolgozd el!!


http://www.youtube.com/watch?v=kE2lHchK4ks&feature=related


Sok sikert!:)

2010. okt. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!