Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkelésnél a strasszokat...

Sminkelésnél a strasszokat (Köveket) milyen ragasztóval ragasztják fel az arcra-szemre? és a csillámport?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 21:02
 1/7 A kérdező kommentje:
és szalagavatóra hogyan raknád fel és mennyit? kép is jöhet
2010. okt. 8. 21:05
 2/7 anonim ***** válasza:
a strasszokat nem tudom, de szerintem alapból ragad az aljuk, a csillámport pedig tudtommal ha mondjuk a szemedre akarod, akkor előtte semleges színű szemfény(ami kicsit ragadósabb), és arra rá a csillámport
2010. okt. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pillanat ragasztó :D

Amúgy nem,szerintem ezek a kövek eleve úgy vannak megcsinálva,hogy fent maradjanak :)

2010. okt. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

értem köszi szépen:))

jah pillanatragasz:D beleég a bőrbe:Dszép lenne

és ilyen átlátszó cuccot hol tudnék venni? és ilyen strasszokat???? meg műszempillát?

2010. okt. 8. 21:19
 5/7 anonim ***** válasza:
szempillaragasztó de van direkt testragasztó is avval csinálják a csillámtetkót is
2010. okt. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
műszempillát tincseset vegyél szerintem. dmbe is van és ott van mellette a ragacs is meg a leoldó is. követ attól függ milyet szeretnél. ha csak simát akkor azt béármelyik drogériába vagy körmös boltba. ha swarovskit akkor azt érdemesebb valami márkásabb boltba pl Crystal Nailst szaküzlet, ez egy körmös bolt, ami náluk van az annak van meghírdetve aztán tapasztalatom 0 mert még csak a katalógusba láttam, de ott nem vészes az ára és különböző méretekben van, kicsitől a nagyig
2010. okt. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Anzsy válasza:

Testre TILOS pillanatragasztatót használni!

Vagy szempilla ragasztó vagy az erre gyártott ragasztatott ajánlom.

2015. dec. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!