Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminktetoválás. Érvek és...

Sminktetoválás. Érvek és ellenérvek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék egy szép, szolíd alsó, felső szemhéjtetoválást és egy lágy, természetes, de üde színű ajaksatírt csináltatni.

Aki rendelkezik tapasztalattal, megírná, hogy mi szól ellene és mi mellette?

Az ok, amiért szeretném, mert már 40 éves elmúltam, nem is tudom szépen meghúzni a tusvonalam, állandóan kenődik, viszont festék nélkül nagyon üres, fáradt a tekintetem, nagyon nem tetszik. A munkahelyemen is naponta többször igazítani kell a sminkem, mert kopik, kenődik.

A strandra is vízálló szemceruzát használok és tartós rúzst, mert annyira csúnyának látom a nélkül magam. Ezért gondoltam, hogy praktikus lenne a sminktetoválás, ami nem kenődik és egy állandó komfortérzetet adna.



2023. ápr. 20. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nemjo arnyalatot fest a szadra. Asszimetrikus lesz.

Szemhej asszimetrikus lesz,begyullad.

2023. ápr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy pár napig sebes, ápolni kell mint egy szimpla tetoválást. De cserébe utána évekig nincs gond a sminkeléssel…

A száj színe is élénkebb pár hétig, a végleges szín később alakul ki.

Az érdekelne inkább, hogy megéri, valóban olyan “tökéletes”, vagy van, aki megbánta?

2023. ápr. 20. 13:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, valszeg félévente ismételni kell, mert halványul, fakul.
2023. ápr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak akkor fogod megbanni, ha nem jó szakemberhez mész.


Minimum 2 évig tartanak, de óvni kell őket főleg nyáron az uv-től(spf 50-es krémmel kell kenni). Nekem szemöldök és ajaktetovalasom van.

Nem bántam meg. 2+ évesek és lassan már elkezdett foglalkoztatni a frissítés.

2023. ápr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!