Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan lehet maradéktalanul...

Hogyan lehet maradéktalanul eltávolítani a vízálló szempillaspirált? (maybelline colossal, sárga)

Figyelt kérdés
Elnéztem, és véletlenül vízálló szempillaspirált vettem. Az Alverde sminklemosó tejjel sem tudom maradéktalanul eltávolítani. Mivel lehetne ami kb ezer forint alatt van? Márkát tudnátok írni? Itt olvastam, hogy valaki babaolajat használt. Az jó lehet?
2010. okt. 9. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
2fázisú olajos szemfestéklemosóval. DM-ben kapni, Balea márka, kék-fehér a lötty benne
2010. okt. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem tudod kb. mennyibe kerül?
2010. okt. 9. 11:08
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Pont egy ezres, de nagyon jó, meg kevés kell belőle.

Sokáig elég,és lehozza a vízállót is:)

2010. okt. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Áhh szívás. :D Én meg véletlen olyan lemosót vettem, ami vízálló sminket papír szerint sem hoz le (és vaóban! :O) Baleás ez is, hasonlóan néz ki, szóval vigyázz. :D De jónak jó ez is... csak nem erre :D
2010. okt. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek akkor hétfőn jó alaposan megnézem.
2010. okt. 9. 18:35
 6/8 anonim ***** válasza:
12:26 nekem is olyan van! :D nekem azért lehozogatja az is a vízállót is valahogy, de tényleg nem az igazi, szóval vigyázz, kérdező! mikor vettem a dm-ben egymás mellett voltak a másikkal, egy árban (kb 600 ft), de nem tudtam eldönteni melyiket vegyem és ezt hoztam. következőre én is a kék-fehéret veszem :D
2010. okt. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is van balea kétfázisú cucc de a niveás sima arclemosó tej jobban lehozza, pedig nem is vízálló sminkhez lett csinálva
2010. okt. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ricinusolaj! és még táplálja is a pillákat :)
2014. ápr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!