Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan női édes parfüm,...

Van olyan női édes parfüm, ami napvégéig kitart és érezhető az emberen?

Figyelt kérdés

Régebben Ariana Grande illatait fújtam magamra, simán éreztem magamon 8 órán át, de manapság azok a parfümök se a régiek, mert az összetevők megváltoztak. Tudnátok ajánlani édes tartós parfümöket?


Egyáltalán megéri manapság errw kiadni? Alig van olyan amit sokáig tud az ember érezni magán.



2023. ápr. 23. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van egy csomó a tartósság még csak nem is pénz kérdése ezek az Ariana Grande féle édes szintetikus borzalmakkal tele a piac köztük simán van 12+ órás is. Csak én inkább veszek egy jó illatot ami mondjuk 4-6 óra és újrafújom minthogy olyan szagom legyen egész nap mint egy avon katalógusnak.
2023. ápr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Britney Spears Fantasy parfümök nagyon hasonló, cukrásztermékre emlékeztető édes illatok, mint az Ariana termékek, mégis sokkal tartósabbak az alacsonyabb ár ellenére.

A Midnight és a Hidden Fantasy egész nap töményen érződik rajtam, ruhán pedig még másnap is.

2023. ápr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Angel
2023. ápr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen árkategóriában?
2023. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!