Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Smink terméket vissza lehet...

Smink terméket vissza lehet küldeni szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval elég sötét karikáim vannak a szemem alatt, amihez már van narancsos korrektorom, ami elvileg semlegesíti, viszont kéne fölé egy magas fedésű, színben passzoló korrektor. Rengeteg YouTube videót néztem és nagyon sokan dicsérik a Nars Radiant korrektort, viszont elég húzós az ára és hát nem szeretnék potyára kidobni x tízezret. Itthon én egyedül a notino-n láttam, hogy árusítják, viszont boltban nincs belőle kint teszter, szóval a kipróbálás nem opció. Elég sok szín van belőle és tényleg nem tudom melyik kéne (nincs hozzá sok érzékem) és jó ötletnek tűnt, hogy berendelek több színt, hátha valamelyik jó lesz, amelyik meg nem jó, azt visszavinném. Ilyet szerintetek lehetséges? Más különben nem tudom, hogyan lehetne kivitelezni, mivel kipróbálni nem lehet, az meg sztem elég irreális elképzelés, hogy 12-13 ezer/darabért tesztelgessem, hogy vajon melyik szín lesz a jó. :(

2023. ápr. 29. 00:49
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Az oda is b@szna a higiéniának, ha sminkcuccot vissza lehetne küldeni.
2023. ápr. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam, de akkor mégis hogyan lehet ezt kivitelezni? Látatlanban kéne kitalálni, hogy melyik szín lesz jó, aztán ha mégsem, akkor mínusz 12 ezer landol a kukában? Aztán egy újabb szín és ha az sem jó, akkor megint 12 ezer és így tovább? Hátha az ötödik nekifutásra mondjuk sikerül és akkor "csak" cirka 60 ezerbe fájt a megfelelő színű korrektor megtalálása? Nincsenek ebből vajon ilyen rendelhető mini teszterek?
2023. ápr. 29. 01:07
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Van belőle mini, 1,4 ml-es kiszerelés is Notino-n.

Egyébként az árnyalatokról elég jó leírás van a Nars oldalán, kifejezetten nehéz lenne olyan szinten mellényúlni hogy ne tudd használni a terméket.

2023. ápr. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!