Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a MONTEEN...

Ferko2332 kérdése:

Mi a véleményetek a MONTEEN karbon pénztárcáról? Nektek bejön? Őszintén szólva nekem nagyon tetszik, de ki szeretném kérni mások véleményét is...

Figyelt kérdés
(www.monteen.eu/products/monteen-carbon-penztarca)

2023. máj. 8. 01:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Az "novelty bullshit" kifejezés egy becsmérlő kifejezés, amelyet általában olyan dolgok leírására használnak, amelyeket újnak vagy másnak érzékelnek, de tartalmuk vagy értékük hiányzik. Ez azt jelenti, hogy a hivatkozott dolog egy trükk vagy egy felszínes trend, amelyet kizárólag újdonsága vagy újdonságértéke miatt népszerűsítenek, nem pedig valódi érdeme vagy hasznossága miatt. Más szóval, azt sugallja, hogy a szóban forgó dolog nem más, mint egy értelmetlen vagy sekélyes hóbort.
2023. máj. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az a lényeg hogy neked tetszen. Ha nagyon a véleményemre vagy kíváncsi, nekem tetszik, sőt tervezek is venni egyet, de mondom, az a lényeg hogy neked tetszik e vagy nem. Ne más véleménye számítson...
2023. máj. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem szokatlan még, bár én is általában kártyával fizetek, de azért mindig van nálam papírpénz, apró, néha jók tud jönni. (Kínai boltokban, kàvéautomatánál stb) De amúgy nem rossz, biztos könnyű és kis helyen elfér.
2023. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem láttam még ilyet élőben. Megnéztem a képeket és a videót. Nekem lenne vele kifogásom. Nagyon zavarna az a pénzcsipesz. Több okból is. Az egyik ok az, hogy ha mondjuk van nálam 100 000 Ft készpénz, azt mégis hogy csipeszelném oda? Másik: iis szeretném, ha bárki látná, hogy mennyi kp van nálam. Harmadik: az a kiálló csipesz rész akkor is zavarna, ha nem használnám. Nem praktikus. És szerintem téged is zavarna.

Szóval számomra nem lenne praktikus.

Ennyi pénzért inkább olyat vennék, ami tökéletesen megfelel az igényeimnek.

Azért majd írj, hogy megvetted-e?

2023. máj. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*nem szeretném
2023. máj. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek! Megvettem végülis a carbont :) Már 1 hete használom, és eddig csak pozitív tapasztalataim vannak a pénztárcával kapcsolatban. Utolsó válaszolónak a tiktok videójukba már láttam hogy 200k kp-t is beletettek, bár igazából amennyire nekem szükségem van, az max egy 100-as kp-ban, többi kártyán van. A pénzcsipesz egyáltalán nem zavaró számomra. A praktikusságot illetően pedig sokkal praktikusabbnak érzem mint az előző pénztárcámat, hiszen ez a zsebemben is elfér a telefon mellett
2023. júl. 3. 01:04
 7/8 anonim ***** válasza:
#6. Egészséggel használd! :)
2023. júl. 3. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi! :))
2023. júl. 3. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!