Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik az az online parfümös...

Melyik az az online parfümös oldal, ahol véleményke is vannak a parfümökről?

Figyelt kérdés

Már egy jóideje keresgetem, szeretnék venni parfümöket, de először szeretem elolvasni más véleményét is..

Szóval hiába keresgetem, google se nagyon találja :/


2010. okt. 10. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a saját véleményedre adj, mert hiába jó egy parfüm valakinek, a másikon nem lesz olyan.

Pl ami egyik barátnőm kedvence és rajta nem hat idegennek, az rajtam szörnyű volt, émelyegtem tőle, végül ruhát kellett váltanom és lezuhanyoznom, annyira zavart az illata. Pedig rajta olyan jó volt...

Én úgy szoktam, hogy bemegyek a parfümboltba és amelyik illat tetszik, azt magamra fújom rendesen a teszterből és aznap azzal mászkálok. Így kiderül, hogy nekem való-e vagy nem, ha megszeretem, akkor megveszem később (ha olcsóbb akkor talán netről is).

Egy csomó parfüm illata megváltozik 2-3 óra után, és ami még tetszett a boltban, az utána esetleg nagyon kellemetlenné válik. Szóval ezt se tesztcsíkon, se sehogy máshogy nem lehet tesztelni.

Persze én nagyon érzékeny vagyok az illatokra, lehet, hogy valakinek ez egyszerűbben megy . :)

2010. okt. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem számít más, meg hogy minden emberen máshogy hat, de rengeteg idő lenne mindent végigszagolni Douglas-ban :( Ezért kell valami kiindulópont. Pl imádom a fehér teás, virágos illatokat, keresek olyanokat, ha valami egyik embernek se tetszik, azt nagy valószínűséggel nem nézem meg.

Amúgy időközben megtaláltam az oldalt, ha érdekel valakit: illatfelho.hu

2010. okt. 10. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:
www.parfumoutlet.hu
2010. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2010. okt. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!