Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet viszonylag olcsón...

Hol lehet viszonylag olcsón ásványokat venni?

Figyelt kérdés
Több helyen is láttam, hogy magánemberek árusítanak ásványokat, ők honnan szerzik be az árut? Tudtok ilyen nagykert?

2023. jún. 17. 14:22
 1/3 Metionin ***** válasza:
Én nagykerben veszem de debreceni vagyok. Börzéken is lehet jókat kifogni.
2023. jún. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Győrben
2023. jún. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Indulásként érdemes börzéken tájékozódni, ahogy Metionin is írta. Pölö:

[link]

Ha rendszeresen, illetve nagyobb tételben vásárolsz és találsz olyan eladót, akinél érdekes áru van és korrekt, akkor beszélgetés / szórólap info / névjegycsere útján fix beszerzési forrásokra is szert lehet tenni.

Pl. az egyik rendszeresen kiállító nagykereskedő Madagaszkárról szokott gyönyörű ásványokat importálni.

Van egy olasz cég, amelyik TÜZÉP jellegű, kavics/kőburkolat árusítással foglalkozó boltok számára hoz be ásványokat Brazíliából, Madagaszkárról stb.

Vannak, akik az Alibabán szerzik be a jóáras ásványokat, amelyet itthon eladnak.


Ha hobbi gyűjtő vagy (nem vállalkozásként vagy kereskedőként foglalkozol vele), akkor túrázás közben sok szép dolgot találhatsz olyan helyeken, ahol nem tilos az ásványgyűjtés. Kerülni kell pl. a természetvédelmi területeket, a Natura 2000 területeket, a működő bányákat (engedély hiányában), a kerítéssel, ill. tiltó táblával ellátott magánterületeket.

2023. jún. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!