Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel tágítsam a fülem, ha a...

Mivel tágítsam a fülem, ha a fogpiszkáló nem megy még bele?

Figyelt kérdés
milyen tárgy van 1 és 2 mm között?
2010. okt. 12. 16:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
biztostű? a vastagabb verzióra gondolok.
2010. okt. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
nefárassz.
2010. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
biztostűvel csak óvatosn, begyullad könnyen. tegyél bele két karikát. de szerintem bele kéne mennie, bár a fogpiszkáló sem a legjobb, ha azt teszel bele valami nagyon jó minőségűt vegyél mert már hallottam pasit siránkozni hogy szálkament a fülébe:D helyette szerintem jobb a fültisztitó pálca, ha leszeded azt a vattás részét.
2010. okt. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

nyomd bele mondjuk? -.- krémmel.

vagy ha vannak piercingjeid(bár sztem nincsenek) akkor meg azokat teddbele. Ha leány vagy, akkor pakold meg szépen lógós fülbevalókkal(akár egyszerre többel), hogy a súly húzza le és táguljon a füled. Ha már elég nagy (2mm) akkor mehet a fültisztitó pálcika, utána a nyalókapálcika(3mm), utána én ecseteket toltam bele(végét levágtam). Ha gondolod, írj...

2010. okt. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Vágd ketté a fogpiszkálót én is úgy csináltam.:D Benne volt 5-6 napig aztán már át ment rajta a fogpiszkáló. Egyébként nem jó neked a fake tágító?:D Nem olyan bonyodalmas, mint az igazi, nem kell tágítgatni hosszú hetekig a füledet. Meg így nem fertőződik el, ha meg nem fertőtleníted a füled tágításnál elfertőződhet.:)
2010. okt. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Fake tágitó?:D az milyen? :D:D még nemhallottam ilyenről..
2010. okt. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

fülbevaló bedugós...

bár itt "lyukas" tágító persze nincs:D

2010. okt. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ne -.- :D eddig mindig krémmel próbálkoztam, és igen azt csinálom már egy ideje, hogy egyszerre 4 lógós fülbevalót teszek a fülembe

köszönöm a válaszokat

2010. okt. 12. 19:31
 9/12 A kérdező kommentje:
ja, és mindíg fertőtlenítem a fülemet 70%-os alkohollal
2010. okt. 12. 19:37
 10/12 anonim válasza:
Őő.. én most kezdtem tágítani a fülemet.. és én szkubídúval kezdtem.. de már hallottam olyat barátnőmtől hogy fültisztító végéről leszedte a pamacsot és.. simán a pálcát át szúrta.. akkor hallottam már szívószálról.. :)
2012. nov. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!