Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik női parfüm a jobb?...

Melyik női parfüm a jobb? Giorgio Armani My Way vagy Lancôme Idôle?

Figyelt kérdés
Ezzel a két illattal szemezek, mert tetszenek az összetevők, de félek, hogy rajtam másképp fog érződni.

2023. júl. 13. 10:01
A kérdező szavazást indított:
My Way
Idôle
Más
4 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Egyszerű: egyik nap az egyik tesztert fújod magadra, másik nap a másikat. Így majd meglátod melyikkel tudsz azonosulni.
2023. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
My Way nekem van (az alap illat), nagyon szeretem. Édeskés, cukorkás, nem túl egyedi de én már csak az ilyen vattacukor parfümöket szeretem. Az Idole sokkal diszkrétebb, inkább olyan "tisztaság" illata van.
2023. júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A My Way sokkal jobban bejött. Jázminos, fehér virágos, és bár nincs a jegyei között, de van egy fajta édes barackos karaktere is. Mintha a Gucci Bloom puhább változata lenne.

Az Idôle viszont az én orromnak nagyon nem jött be. Konkrétan cefre és szőlőmust szaga van, mintha egy alkoholista öregember pincéjéből szabadultam volna.

2023. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!