Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pixie hajhoz milyen hosszúságú...

Pixie hajhoz milyen hosszúságú fülbevaló áll jól?

Figyelt kérdés
Pár napja vágattam pixiet, és azóta azt nézem, hogy a sima kis karika fülbevaló amit hordani szoktam valahogy nem áll jól. Mintha pont rossz helyen hangsúlyozná ki az arcomat. Ami azért furcsa, mert olyan ovális-féle arcom van, nem kerek, nem is túl hosszúkás. Vagyis azt hittem ehhez minden jól áll. De valahogy mégsem. Van itt akinek szintén rövid haja van? Milyen fülbevaló előnyös ehhez a hosszhoz?

2023. júl. 17. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem hosszú, egyenes, a végén egy kicsi valamivel - ezt de jól leírtam... Valami ilyesmire gondolok:

[link]

[link]

[link]


Ettől hosszúkásabbnak látszik az arc.

2023. júl. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok. Még annyi, hogy az első képen lévő fülbevaló szerintem túl nagy. Sose vegyél fel olyat, legyen az ruha, ékszer..stb. ami túl feltűnő, és saját magát előtérbe helyezi.

Minden kellék, minden dolog, ami rajtad van arra való, hogy Téged emeljen ki, azt, a szépet, ami te vagy. Ezért én csak egy egészen visszafogott, lógósat vennék fel.

Mindig az a szép ami KIEMELI, és nem eltakarja a természeteset.

2023. júl. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!