Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Douglasban hamisítanak?

Douglasban hamisítanak?

Figyelt kérdés

Vettem egy armani parfümöt miután vagy 2 hétig használtam a mintáját. A mintát egész nap éreztem ki se lehetett mosni a ruhából. A parfüm pedig olyan mintha vízzel permetezném magam kb.

Semmi illat, max minimális.

Kaptam alapozó mintát is az armanitól és brutálisan gyönyörű volt az arcom tőle, ezért megvettem és ez is olyan mintha valami felvizezett sz…-rt kennék magamra…..

mindig mindenhol így van vagy csak a douglasban? Párom a parfümével is így járt. Jobban járok ha külföldről rendelek?


2023. júl. 21. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem, a Douglasban semmit sem hamisítanak és pláne nem vizeznek fel semmit ! Nem is értem hogy gondolod ezt. A parfüm batch -kódja alapján letudod ellenőrizni az eredetiségét.
2023. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi az hogy hogy gondolom? Leírtam érthetően hogy amit megvettem, az nem ugyanaz mint a minta. Ezen mit nem tudsz felfogni?
2023. júl. 21. 14:40
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Azért nem kell parasztkodni egyből, én is leírtam , hogy a Douglasban nem hamisít senki semmit , pláne nem vizez. Ha nem tetszik valami vidd vissza! Van rá mód, hogy leellenőrizd, hogy eredeti terméket vásároltál-e azt írtam le elég érthetően. Csórikám, jól be vagy feszülve ;)
2023. júl. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Douglas csak és kizárólag hivatalos beszállítóval dolgozik, nem árulnak hamisítványt.
2023. júl. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ott nincs hamisítvány.
2023. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem mernék megcsinálni, hogy hamisítványt áruljanak
2023. júl. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!