Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zsíros bőrre minimálisan fedő...

Zsíros bőrre minimálisan fedő alapozó?

Figyelt kérdés
Nézegettem BB krémeket is, de a túlnyomó többség véleménye szerint ezek zsíros arcbőrön egyáltalán nem tartósak. Csak egy picit akarom, hogy egységesebb,letisztultabb legyen az arcbőröm, nem szeretem, amikor túl "feljavítottnak" látom magam, mintha 0 bőrhibám lenne.

2023. júl. 23. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ez egy rétegben épp csak egy kicsit fed: [link]

Igaz, olyan iszonyú sokat nem is mattít, de extrém zsíros bőrömön még mindig ez működik a legjobban. Persze ilyen kánikulában ez is éppúgy lefolyik, mint minden más, de normális időben szerintem egy próbát megér.

2023. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fit me egy jó választás valóban, vagy a catrice all shine control-ja is jó.

Bár én zsíros bőrűként a fényesebb hatásért vagyok oda, ezért a rimmel kind and free-ért vagy a L'Oréal true match alapozóját használom.

Max ha túl fényes egy kis mattító púder

2023. júl. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!