Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon nőies, édeskés, gyümölc...

Nagyon nőies, édeskés, gyümölcsös parfümöt keresek. Te milyet ajánlasz?

Figyelt kérdés
2010. okt. 14. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Far Away-->AVON most lesz 3000Ftért, már 6 éve ilyet szeretnék, csak eddig sosem volt ennyi fölösöm egy parfümre, de most félretettem rá:)
2010. okt. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, de én parfüm-öt keresek :S Számomra ez nem az avon-t, pumát, adidas-t jelenti..
2010. okt. 14. 17:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ezek nem elég jók neked akkor ajánlom, hogy menjél be egy Douglasba vagy egy Müller-be és kérd az eladók segítségét meg ott alapból meg tudod szaglászni :D
2010. okt. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
attól, mert avonos, még parmüm...nem értem ezt, hogy parfümöt keresel, nem avonost...nah mind1
2010. okt. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Joop Go, szerintem nagyon jó illata van, friss és üde: [link] bár ez nem túlzottan édes

Nina Ricci: [link]

Alien, szerintem ez a legjobb: [link]

2010. okt. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Menj be egy nagy áruházba, hol vannak illatminták kirakva,

azokat nyugodtan kipróbálhatod, egyszerre csak néhányat, mert a sokadik után már nem tudod megkülönböztetni őket,

inkább menj vissza többször, érdemes rászánni az időt, ugyanannak a parümnek különböző bőrökön egészek más illatuk lehet, lehet hogy ami máson tetszik, neked nem jó.

2010. okt. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Müllerben a legjobb válogatni, azt szagolod meg amelyiket akarod, és nem járkálnak az eladók a sarkadban.
2010. okt. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!