Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyek a Magyarországon...

Melyek a Magyarországon kapható, leghitelesebb Tom Ford - Tobacco Vanilla utánzatok?

Figyelt kérdés
Elsősorban gyakorlati tapasztalatok érdekelnének. Nem tudom eldönteni még, hogy szeretnék-e beruházni egy eredeti nagyüvegesre 70 ezer forintért, ezért kipróbálnám egy utánzattal, hogy tetszik-e a nap végén is az illat magamon. Több utánzatot is látok a neten, melyik áll a legközelebb az eredetihez?

2023. júl. 30. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem jó ha az eredetit próbálod ki? Budai Douglasokban (Mammut) szerintem van teszter (régebben tuti volt).
2023. júl. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam, hazahoztam a tesztcsíkot is, magamra is fújtam, de még mindig nem vagyok biztos benne, hogy az én illatom- miközben egyébként nagyon tetszik
2023. júl. 31. 13:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán a Maison Alhambra gyártja a legjobb Tom Ford klónokat. De!!! Mindenképpen próbálj ki még más illatokat is magadon (szigorúan bőrre fújva), mert hiába tetszik egyik is, meg a másik is, amíg nem jön el az "Ez az, megtaláltam!" érzés, és nem vagy biztos benne egyből, hogy ez kell neked, akkor lehet nem is ez lesz a te illatod...
2023. szept. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!