Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire megbízhatóak a...

Mennyire megbízhatóak a Claires-Ben vett mukormok?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon szépeket találtam a minap a clairesben, viszonylag korrekt áron.

Azonban kicsit

Felek a gombaktol stb .. magamnak is fel lehet rakni úgy hogy ne menjen tönkre a kormom ill ne gombasodjon be?

Az a ragasztó nem bántja a kormot?

Azért gondoltam erre, mert megyek Olaszországba nyaralni és nem szeretnem ha csúnya kormeim lennenek, de elmenni valakihez túl drága és hosszú folyamat stb

Így ez talán jó otthoni megoldásnak.

Van valakinek tapasztalta ebben?

24/n :)



2023. aug. 5. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Régebben (évekig) ilyen ragaszthatos kormeim voltak, azóta már műkörmök. A ragasztó kiválthat allergiás reakciót, viszkethetnek az ujjvegeid. Hosszú távon nem ajánlom, a kormeid nem tudnak lélegezni. Nekem fél év folyamatos hordas után volt az egyik kormomon egy zöldes volt de az magától elmúlt idővel. Fel tudod rakni magadnak igen, kb. egy hétig bírják. De nem feltétlenül kell azt a ragasztót használnod, dm-ben lehet kapni másik fajtát én azt használtam végig és akár másfél hétig is bírták. Nyilván ha strandra mész hamarabb leesnek és nagyobb a gombaveszély. Én azt ajánlom a taskadba mindig legyen ragasztó. Ha van még valami kérdésed, ittvagyok!:)
2023. aug. 5. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A köröm nem lélegzik🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Elhalt szaru...


Van hibafaktor. Nem megfelelő előkészítéssel összeszedhetsz fertőzést is, vagy csak simán lepotyognak a tipek a körmödről.

Leszedni acetonnal lehet, ez a legkíméletesebb. Ha, lefeszíted a körmödről, komoly sérülést okozhatsz

2023. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Nyilván képletesen értettem de koss bele nyugodtan hogy még kelljen magyaraznom. A hajunk sem lélegzik de mégse hordunk egész nap sapkát hagyjuk "lélegezni" érted?
2023. aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fejbőrt hagyod lélegezni, nem a hajad. A körmödnek sem levegő, sem pihenés nem kell
2023. aug. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
A kérdező egyelőre még nem kötött bele, lehet O érti nekem pedig ez a lényeg. De köszönöm hogy így torodsz velem.
2023. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!