Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki leírná, hogy mi a...

Valaki leírná, hogy mi a füllyukasztás pontos menete?

Figyelt kérdés
Ha valaki leírná nagyon megköszönném. Elég alkohollal lefertőtleníteni előtte a fület?+ a fülbevalót is elég belemártani az alkoholba, és meg is van a fertőtlenítés? Utána meg csak átszúrom és kész is vagyok? :)
2010. okt. 15. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi lenne ezen több? Keresztapám zsákvarró tűvel szúrta ki magának ecetbe mártotta és puff neki
2010. okt. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Orvosi kellékes boltba menj be, és kérj 1.5-ös piercing tűt, vagy pillangós tűt, ki minek hívja, lényeg, hogy branülös legyen (ilyen műanyag cucc van rajta :D)

Fertőtlenítéshez használhatsz alkoholt, vagy betadint is. előtte tegyél tollal egy pöttyöt a fülere, ahol szúrni akarod, hogy pontos legyen. Innentől márcsak lelkierő kell hozzá, hogy átszúrd :)A tűn lévő műanyaggal könnyedén bele tudod tenni a fübvevalót, vagy akár piercinget is. Utána kenegesd valamilyen kenőccsel, Bepanthen vagy amit találasz, amíg meg nem gyógyul, és cserélheted is nagyobbra :)

2010. okt. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pff :D nekem a steril tű és a vékony biztositó tű viszi a fülemet. :D

Nemtudom mi ebben a nehéz, hallod.

Fogod, lefertőtlenited a tűt(akár alkohollal, de én kézfertőtlenitővel szoktam, az mindig van) és átbököd a füled. Bennehagyod egy kicsit, 2 percig mondjuk. Utána fogod, és beleteszed a fülbevalót. Utána pedig kenheted Neogranormonnal, Bepanthennel, ha fáj, vagy gyulladt. Igen, eleinte normális a gennyezés, és a vérzés is, és a pirosság is. :D

2010. okt. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
én magamnak tuti nem tudnám átszúrni..viszont annyi helyen vállalnak füllyukasztást pl:kozmetikusok is...inkább másra bíznám :D
2010. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!