Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelv piercing gyógyulásának...

Nyelv piercing gyógyulásának folyamata?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig volt bedagadva?

Gennyedzett vagy volt vmi elváltozás a nyelveden?

Mennyi ideig tartott a teljes gyógyulás?


2010. okt. 15. 17:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

4-5nap volt a gyógyulás, semmi nem volt, csak nehezebben beszéltem, ezért csináltam nyári szünetben.

Egyébként mivel nehezebben beszéltem, egyértelmű, hogy még többet akartam, és egyszer éreztem, mintha 1 apró helyen szétszakadt volna a nyelvem. Persze nem látszik meg semmi, csak éreztem, azóta, hogyha megleszek fázva, pár nappal előtte ott elkezd fájni, de nagyon minimális fájdalom.

egyébként kb 3 éve van meg.

14 éves koromtól akartam, és 17éves koromban csináltathattam meg, úgyhogy nagy volt az öröm :D

2010. okt. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és be volt dagadva vagy gennyedzett?
2010. okt. 15. 17:48
 3/13 anonim ***** válasza:
Be volt dagadva 1 kicsit, de semmi genny nem volt.
2010. okt. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi:) am holnap szeretném megcsináltatni a westendben, de a napokban voltam azona a ponton, h 1000 meg 1000 fórumot néztem meg,h mik a tapasztalatok..egyik elriaszt a másik, mint pl. a tiéd pedig bátorít:D
2010. okt. 15. 18:28
 5/13 anonim ***** válasza:

Semmi baj nem lesz...

Szoktak egyesek riogatni, hogyha rossz helyre szúrják, akkor mittomén milyen problémáid lesznek...erre csak annyit mondok, hogy sosem találkoztam még olyan emberrel, akinek elszúrták volna, pedig nem 1 nyelvpiercinges ismerősöm van.

Szerintem csak riogatnak...

Egyébként én is olvasgattam a neten előtte, aztán elmentem megcsináltatni, és a srác teljesen korrekt volt,mindent elmondott, hogy mit ne egyek, mivel kezeljem stb, úgyhogy úgy döntöttem, hogy az ő tanácsait követem csakis.

Ha nem mondanának neked el mindent, akkor nyugodtan kérdezz majd rá.

Simán fog menni minden, azt a pár napot fájdalomcsillapítóval röhögve kibírod ;)

Jah és ne félj a szúrástól, mert akkor még nem fog fájni, csak ha kimegy az érzéstelenítő, szóval no para!

Sok sikert!

2010. okt. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi:) ez is egy megnyugtató válasz, asszem holnap megyek is, túl esek rajta:D
2010. okt. 15. 21:47
 7/13 A kérdező kommentje:

ma megcsináltattam :D 10:30kor és azóta semmi változás a nyelvemen...reménykedhetek h ez nem is fog változni, vagy a duzzanat később jelentkezik?


jah és a másik, h írja a papíron, h ellenőrizni kell a pc menetét.. asszem a csávó alul tekerte be akkor csak azt nézzem meg h szoros e v a fenti golyót is?

2010. okt. 16. 16:04
 8/13 anonim ***** válasza:

Aha, csak annyi h meghúzod, de amúgy nem szoktak ezek kitekeredni, de ettől függetlenül ha eszembe jut én is meghúzom.

Azóta feldagadt már? És tudsz enni? Beszélni? Fáj?

2010. okt. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
még mindig nem dagadt be meg semmi.. beszédnél kicsit furcsa, kajálni nem tok szilárdat mert fáj...de amúgy semmi probléma nincs vele
2010. okt. 17. 12:46
 10/13 A kérdező kommentje:
ja és este bevettem 1 cataflamot, h ne legyen promléma, mert vki azt írta, h lehet estére fog begadagni, de nem..
2010. okt. 17. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!