Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mikor kell kidobni a sminkes...

Mikor kell kidobni a sminkes cuccokat?

Figyelt kérdés
Kb 3 éve kaptam csomó palettát, egyszer-kétszer használtam őket, állagra, illatra, kinézetre semmi bajuk. Viszont a dobozán az áll hogy 12 hónap a lejárati ideje. Ki kéne dobnom? És mi a helyzet a rendszeresen tisztított ecsetekkel? Na és a szájfényekkel,stb?

2023. aug. 22. 15:51
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
55%
Ha büdös, gombàs, fertőzött,elkoszolódott, mindenképp kidobàsra van ítélve.
2023. aug. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ránézésre olyan mintha vadiúj lenne, ezek olyan termékek amiket 3-4 év alatt nagyon nagyon ritkán használok, csak ugye a csomagolása alapján le van járva
2023. aug. 22. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
Akkor kuka. Nem véletlenül van mindennek szavatossági ideje. Ezek általában a felbontástól számított idők, de mivel használtad őket, ezért dobd ki.
2023. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

A paletta nagy részt micah (ez egy fajta kőzet, olyan mint a pala, lemezkés), és valami pigment (általában szintén vagy ásványi, vagy szárított növényi)


Az ilyen préselt porok elvileg nem romlanak meg, ha nem színak be nedvességet, és a felszínt fertőtleníted alkohollal.


Az más kérdés, hogy ha egy nedves, párás fürdőszobában volt, megszívta magát, akkor simán bepenészedhet.

2023. aug. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,4-es🥰Nem volt fürdőben, a szobámban volt, aztán most kicsit rendberaktam, letakarítottam, úgyhogy akkor nyugodt szívvel használom még:)
2023. aug. 22. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!