Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Aki nem visel ékszert, azoktól...

Aki nem visel ékszert, azoktól kérdem, hogy miért nem?

Figyelt kérdés
Nem tartjátok fontosnak, nem tetszik, drága? Miért nem?

2023. aug. 24. 23:53
 1/10 hosszúhajú ***** válasza:
84%
nem bírom elviselni. a lánc az még a legjobb mert nem is érzem. de minden más az zavar. nekem tetszik az ékszer, régen hordtam, de karkötőnél állandóan arra gondolok hogy olyan idegesítő hogy fogja a karom, a fülbevalónál is zavar hogy ott egy tárgy, gyűrűm az van egy, azt már megszoktam. de bármi egyébnél állandóan arra terelődik az agyam, hogy jaj de levenném már. a lánc az más,mert hosszú és mert ezért nem érzem főleg télen. szóval nagyon tetszik, de nagyon zavar - röviden.
2023. aug. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Mindig attól félek, hogy elhagyom. Volt már ilyenre sajnos példa.
2023. aug. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Érdekes, mert a munkám eszközei, így max. 1 órát vannak rajtam, de amúgy zavar, úgy érzem korlátoz. Jeggyűrűmet, meg bogyós fülbevalókat hordok átlagosan, vagy ha nem alkotok éppen.

De van egy tükrösszekrényem tele ékszerekkel.

2023. aug. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

40 èves fèrfi vagyok van 30 grammos aranylàncom meg ugyanekkora karkötöm.100 kilò vagyok ,jókötèsü is gyurtam elèg sokat règen

Amiota gyerek van leraktam nehogy azzal èljenek vissza ,ha kiakarnak rabolni , hogy ott a kisgyerek.Gyerek nèlkül nem èreztem magam ilyen sebezhetönek

Egyèbkènt imàdtam hordani.

Leszedtem öket ràm se nèznek max a gyerek miatt,ez igy tôkèketes

2023. aug. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá szükségem
2023. aug. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Semmit nem viselek, minden zavar, a karkötő a karóra, nyaklánc, gyűrű is, nem is tetszenek, az élethez meg szügségtelenek. Anyám anno kérdezte, hogy nem-e szeretnék valami ékszert szülinapomra, mondom egy túlárazott 150g arany vacak minek nekem. Aminek ertelme van az 1 kg aranytömb de azalatt minek.
2023. aug. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Zavar. Ha rajtam van, egesz nap csak arra koncentralok, piszkalom. Orat veszek fel nrha de az is zavar, sokszor napkozben inkabb leveszem es kiteszem magam melle az astalra
2023. aug. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül fülbevalót hordok.

Régen hordtam mindenfélét, de egyrészt fölösleges giccsnek érzem, másrészt nem praktikus, beakad, leszakad.

Pánikbeteg rohamaim alatt szintén nem bírtam elviselni, még a cipőt is levettem volna.

Az öltözködésem is minimalista lett. A gyerek is letépné rólam.

2023. aug. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor nem jut eszembe, vagy lusta vagyok felvenni.
2023. aug. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokfélét hordtam régen (olcsó ezüstöt és saját készítésű kacatokat), de már évekkel ezelőtt félretettem mindet. Kényelmetlenek, nem érdekelnek senkit, és egyébként is mindig attól féltem, hogy elhagyom őket útközben. Bedugós fülbevalókat hordok időnként (az öt lyukból egy már rég benőtt, a többivel nem akarok így járni), plusz tavaszonta frissen szedett nefelejcset akasztok a fülembe. A gyűrűim tulajdonképpen mindig is zavartak, pedig voltak idők, amikor egyszerre hetet-nyolcat is viseltem. Télen azért néha felveszek egyet-egyet, ha éppen olyan kedvem van, de nyáron szó sem lehet róluk az izzadás miatt.
2023. aug. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!