Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pasik! Nektek milyen formájú,...

Pasik! Nektek milyen formájú, színű és hosszúságú (mű)körmök tetszenek egy lányon?

Figyelt kérdés

2023. aug. 26. 08:42
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
A legtöbb pasi a természetes körmöket szereti vagy a szolidabbakat. Egy sima egyszínű festés, esetleg kisebb minta pont elég mindenkinek. A karmok inkább ijesztőek, a nagyon giccsesek pedig cigányosak.
2023. aug. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Az intelligensebb pasikat az érdekli inkább, hogy ápolt (szolid) körmöd legyen, és ahogy megy a szint lefelé úgy szeretik az egyre vadabbakat.


Tehát ez fordítottan arányos a pasi IQ-javal. (akárcsak a tetkó, kopaszra nyírás, pia, és társai...)

2023. aug. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Legjobban a természetes, rövidebbre vágott körmök tetszenek. Én a körömlakkért se vagyok oda. Olyan gyönyörű tud lenni egy nő keze úgy ahogy van természetesen, hogy bűn elrontani bármivel is. Nem is értem mi ez a mostani mánia a lányokon, alig látni természetes körmökkel valakit sajnos.
2023. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
64%
Nálam bármilyen műköröm azonnali dealbreaker. Undorodom tőle. Valami egyszerű géllakk még oké, de minél természetesebb, annál jobb. 25F
2023. aug. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Tapasztalataim alapján a pasik nem szeretik a műkörmöt. Az értelmesebbje semmilyen mű dolgot sem szeret.
2023. aug. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Az értelmes/értékes igényes férfiakat a "körmök" egyáltalán nem érdeklik, sőt inkább taszítják.

A sok buta liba egymásnak körmöztet, mert megszólják aki nem csináltatja.

Hasonló a helyzet az igénytelen tetkós szemöldökökkel is.

Meg a kacsacsőrrel.

2023. aug. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Én értelmes vagyok és én se szeretek semmilyen plastic dolgot lányon, a hajfestést se. Viszont tapasztalataim szerint sokkal okosabbak a plastic lányok, mint a természetesek, habár a természetesek vonzanak szexuálisan, de a legtöbb naiv-visszahúzódó-egoista-szexéhes-buta-pszichopata, könnyen felidegesítik az embert.
2023. aug. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Semmilyet. A hosszút kifejezetten nem.
2023. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!