Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy vehetném ki a füllbevalót?

Hogy vehetném ki a füllbevalót?

Figyelt kérdés

Nem a normál füllbevaló helye hanem afelett van belőle.

Évek óta benne van,úgy lőttek be. Nagyon szorosra tették a végét. Nem akartam feszegetni. Szeretném kitisztítani a vége (a bedugó) látom hogy koszos.

Annyira szorosan van rajta.

Hogy tudnám kivenni (nem kitépni) hogy kitudjam tisztítani?


2023. aug. 26. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha gondolod holnap kölcsön adom a műszerész kezeimet
2023. aug. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tekergesd meg, utána óvatosan húzd. Ha végképp nem sikerül menj el piercingeshez
2023. aug. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 nagyon poénos vagy -.-"

#2 Gondoltam rá, de akinél csináltattam már nem dolgozik, aki most van a városban elég kókány (amiket hallottam róla az alapján)

2023. aug. 27. 00:38
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem viccből írtam ám!
2023. aug. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát, akinél csináltad se lehetett egy mesterművész, ha nem mondta el, hogy kezeld, és emiatt hagytad belenőni a füledbe, nem akartam feszegetni jeligére.


Bőrgyógyász vagy piercinges. Más nincs.

2023. aug. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5

1 db volt a városban aki ezzel foglalkozott, tehát sok választásom nem volt, meg egy fülbevaló belövéshez akkora tehetség nem kell, ha van róla papírja/szalonja...

Másrészt alkohollal volt mindig kenve, amit mondott. Már nem emlékszem mennyi ideig, nem is fáj akkor sem fájt.

Szimplán erősen van rajta a vége és nem nagyon merem kitépni, pedig jó lenne tisztítani. Nem bóvli, arany fülbevaló.

2023. aug. 27. 08:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Gumikesztyűvel fogd meg (mindkét kezeden legyen), az nem csúszik.
2023. aug. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"aki most van a városban elég kókány (amiket hallottam róla az alapján)"


"meg egy fülbevaló belövéshez akkora tehetség nem kell, ha van róla papírja/szalonja..."


Ha van papírja/szalonja, akkor annyira a mostani is ért hozzá, mint a másik. Én biztos nem otthon kísérleteznék, hanem elmennék, segítsen, és adjon tanácsot, hogy jövőben mit tegyél, hogy ne járj ugyanígy.


Nem mondtam, hogy bóvli, vagy hibás vagy, csak hogy nem értem az ellenérzéseidet a piercerrel szemben, ha egyszer láthatóan eredetileg is gondok voltak.


(Egyébként mellékes, de nem értek egyet azzal sem, hogy "akkora tehetség nem kell", a fül meglehetősen érzékeny terület több szempontból, nagyon nem mindegy, hova szúrnak/lőnek. Nekem is volt rosszul szúrt fülbevalóm, ami annyira begöbösödött, hogy végül hagyni kellett benőni.)

2023. aug. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7 nem tudom kesztyűben mert annyira pici a vége is meg a fülbi is h nehéz megfogni


#8 Te állítottad, hogy én rosszhoz mentem...

"Én biztos nem otthon kísérleteznék, hanem elmennék, segítsen, és adjon tanácsot, hogy jövőben mit tegyél, hogy ne járj ugyanígy." -> Persze majd mondom neki h aki előtted itt dolgozott 5 éve nem jól szúrta be , adnál tanácsot ? Körbe is röhögne. Egyébként nem arról van szó, hogy rosszul szúrta volna be ,hanem picike és nincs rajta fogás.


Ha szalonja volt évekig és megélt belőle akkor csak értette amit csinál. (Pestre költöztek ...)

2023. aug. 27. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!