Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy Casio G-shock megèr 1...

Egy Casio G-shock megèr 1 millió forintot?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van drágább is de felvedesztem egy titánium modelt ami iszonyúan tetszik. Viszont van egy másik is ami ugyanúgy tetszik, lényegében ugyan úgy néz ki a két óra, csak az egyik titànium a másik meg acél, és az csak 200 ezer.



Szerintetek a titánium változat megér egy millát, vagy lènyegében ugyan azt kapok 200-ért csak az sima acél?


A titánium

[link]


A sima acèl

[link]



Nektek mi a véleményetek?


Óraszakértők vàlaszàt vàrom!


Előre is köszönöm!



2023. aug. 28. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Tomor sarga aranyat vegyel. Rolex .
2023. aug. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Te meg egy helyesírási kéziszótárat....!
2023. aug. 29. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés hogy egyáltalán kapható-e a titán verzió mert ezek általában limitáltak vagy ha nem is kis darabszámban gyártjak őket és a gyűjtők elkapkodják. A másik hogy annyival jobb-e mint amennyivel drágább. Erre egyértelműen az a válasz hogy nem. Viszont ha meg tudod venni a titánt hordod 2-3 évig és akkor még mindig 1 millió körül el tudod adni akkor jobban jársz mint az acéllal ami 2-3 év múlva max a vételár felét éri.
2023. aug. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm szèpen a normális vàlaszodat! Ment a zöld kèz! :)
2023. aug. 30. 12:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Nos nagyon nem. Én amit eddig CASIO órát vettem egy kivétellel mind drágább mint amikor megvettem. A timecenter.hu-n szoktam órát vásárolni és ott is pl a GW7900 is régóta 55 ezer Ft. A CASIO tartja az árát, nem használnak nemes fémet ez tény, de amúgy meg engem nagyon nem érdekel az hogy van e benne gyémánt, arany vagy fehér arany. A titán tok az jó mert keményebb anyag az acélnál de sokkal könnyeb és amúgy mégis rugalmas, szóval nem törik ütés hatására, a kerámiát soha meg nem venném, könnyen törik.
2023. okt. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megéri mert titánból van és minden tekintetben a legjobb rádió jel vezérelt solar óra zafír üveggel, ütésállósággal, por és vízállósággal, nyilván nem teszel ki egy Japán órát sem zord körülményeknek, szóval nem fogod ütni vágni csak mert az óra kibírja, nyilván a CASIO azért gyárt ilyen órákat hogy ne legyenek annyira kényesek az óráik a többi gyártó óráihoz képest, de én pl az 55 ezer Ft-os GW7900-asomra is úgy ügyelek mint más mondjuk egy 20 milliós Patek órára. Egyszerűen sajnálnám olyan körülményeknek kitenni mint az a videókban is látszik ahol komoly strapa teszteket végeznek a CASIO órákon több esetben a CASIO megbízásából hogy bemutassák az amit írnak az a valóságban igaz is.
2023. okt. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!