Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érdemes ithol el kezdeni...

Érdemes ithol el kezdeni gyakorolni az épített szempilla építést?

Figyelt kérdés

Már évek óta teszek másnak is és magamnak is mű szempillát , egybe

részest és tincsest is de szeretném most megpróbálni a szállást , érdemes tanfolyamra elmenni vagy ithol is bele lehet kezdeni ? Természetesen úgy hogy minden szükséges tárgy meg van a gyakoroláshoz


2023. szept. 12. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Tanfolyamra menj. Ha megtudnám, hogy otthon "tanultad ki a szakmát" be se tenném hozzád a lábam.
2023. szept. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Eszedbe ne jusson tanfolyam nélkül komolyabban foglalkozni vele! Eleve a vállalkozóit se válthatod ki hivatalosan, szóval egy finom kis NAV bírság is benne van egyrészt. Másrészt körmös vagyok, olyan undorító körmöket hoztak már hozzám, amiket Youtube-ról és TikTok-ról tanult "szakemberek" csináltak, hogy sírnom kellett. Volt akit nem vállaltam, hanem továbbirányítottam bőrgyógyászhoz. Na most pillásként nem is az ember kezén matatsz, hanem a szeménél...
2023. szept. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen ezekre én is gondoltam , szóval marad a tanfolyam , de attól jó ha ithol is gyakorolgatom bábu fejen ugye?
2023. szept. 12. 12:40
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Persze az otthoni gyakorlás sosem árt :) főleg ha nem élő emberen csinálod. Vendéget ne fogadj, főleg pénzt ne kérj szakma nélkül
2023. szept. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha ezt szeretnéd csinálni, akkor érdemes tanfolyamra menni. Utána hivatalosan is csinálhatod.
2023. szept. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elég a tanfolyam ahoz hogy ithol vagy szalonban dolgozhassak?
2023. szept. 12. 15:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Itthon, otthon
2023. szept. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
🤦🏽‍♀️
2023. szept. 12. 17:38
 9/9 anonim válasza:
A szálas szempillahosszabbítás egy tartós eljárás, ellentétben a tincses vagy soros műszempillával. Ha hibázol, akkor az akár súlyos, maradandó károsodást okozhat annak, akin gyakorolsz. Szóval mindenképpen érdemes tanfolyamra menned, ha ténylegesen foglalkozni akarsz vele, akkor is, ha csak hobbiszinten :)
2023. szept. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!