Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminktermékeket használ...

Brezo76 kérdése:

Milyen sminktermékeket használtok(lányok)?

Figyelt kérdés

Igazából nagyrészt essence termékeket használok mert minőségi, és olcsó, szoval megvannak nagyjábol megvannak a fix termékek amiket szeretek es tudom is hogy jók de szeretnék mast is kipróbálni.

Előre is köszi a válaszokat ;)



2023. okt. 4. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában kb csak Jeffree Star folyékony rúzsokat. Nincs időm nagyon a sminkemmel foglalkozni a hétköznapokban, de valamivel azért fel akarom dobni a színtelen arcomat. Az pedig extra fontos hogy ne kenődjön el a nap folyamán. Ezeknek meg legjobban ez a márka felel meg. Egy fokkal drágább mint a drogériás márkák, de ennyit nekem megér a minősége.

Ha valami alkalom van, akkor még Catrice More Than Glow higlightert szoktam. Korábban az agyondícsért The Balm Mary Lou-t használtam, de gondoltam kipróbálok valami olcsóbb alternatívát. És ez teljesen bevált, kb ugyanolyan. Spirálból még keresem az igazit, eddig talán az Essence Another Volume Mascara vált be legjobban, pedig ezt Krémmánián eléggé savazzák.

2023. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vichy dermablend alapozót és púdert minden nap és épített műszempillám + szemöldök tetoválásom van. Ezen kívül korrektort, pirosítót és rúzst szoktam általában.


Ha olyan kedvem van használok kontúr palettát, szemceruzát és bronzosítót.


Extra alkalom esetén szemhéjpúdert (kímélem a műszempillám)

2023. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Metionin ***** válasza:
100%

Szemhéjpúdert, tust, szemceruzát (nem mindig mindet egyszerre), spirált, rúzst és színtelen púdert használok.

Palettából Revolution fémdobozos van sok de van Jeffree Star is. Tusból változó, ceruza szintén, van, hogy szájceruzát használok szemre, mert adták a rúzshoz. Spirálból a Lovely Best ever a favorit de épp hallottam, hogy a márka kivonul a Rossmannokból, így újat kell keresnem. Rúzs mindenféle van az Essence-től a Maybelline superstay-ig.

2023. okt. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szempillaspirál és rúzs. Nekem ennyi bőven elég.
2023. okt. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Púder (dm vagy body shop) és szempillaspirál (body shop), ez minden.
2023. okt. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Rúzs van rajtam legtöbbször vagy szájfény (essence, maybelline,maxfactor, és rival loves me). Szempillaspirált jóval ritkábban használok (nekem csak a maybelline falsies ultra black vált be). Szemhéj púderből vagy essence nude, vagy catrice cheek highliter pirosítóját kenem fel egy kis highlighterrel.


Ha szalagavatóra,vagy nagyobb eseményre megyek, akkor jön minden létező dolog is kivéve kontúr és bronzer.


Én inkább az órákat az arcápolással töltő vagyok (igazából 10-15 perc maximum)

2023. okt. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon szeretek sminkelni, így nincs sok cuccom. Általában szájfényt vagy Labello-t, szempillaspirált és néha szájceruzát használok (meg parfüm, csak ez nem smink ugye). Nekem ennyi bőven elég.
dec. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!