Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Essence szemkihúzó tollról...

Essence szemkihúzó tollról (nem a black mania, hanem a másik) van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
2010. okt. 18. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nemtudom nekem milyen van, de az is ilyen filces, essence, és hát nekem hamar kifogyott, mostmár nem fekete, hanem jó ha sötétszürkére befogja ahol kihuzom... legközlebb nem veszek ilyet az is biztos. maradok a hagyományos szemhéjtusnál.
2010. okt. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a filceset használom már hónapok óta, és még mindig teljesen jó. Nem kenődik, tartós és ki sem fogyott.
2010. okt. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

[link] szia.erre gondolsz? konkrét tapasztalatom nincs de én ezt használom:


[link]


és ez teljesen jó

2010. okt. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

bocsi mégegyszer tehát erre gondolsz? [link]


nekem ez bevált: [link]

2010. okt. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jóó! Sokkal jobb mint egy tus, mert kicsit puhább a vége és sokkal könnyebb vele dolgozni :) Az egyetlen baj vele hogy hamar kifogy :D
2010. okt. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Valószínű, hogy kipróbálom.
2010. okt. 20. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!