Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van az hogy smink...

Miért van az hogy smink nélkül sokkal szebb arcom van mint sminkkel? És másoknál ez miért van fordítva hogy sminkkel sokkal szebbek mint anélkül?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre ha 3 réteg alapozót használom, műszempillat, meg tenyleg mindent, mintha eltorzulna az arcom úgyhogy felhagytam ezzel a sminkelesi modszerrel. Helyette csak a szem alatti karikaim es egy eltavolitott anyajegy helyet fedem le egy jofajta alapozoval mert ezeken kívül semmi borhibam nincs. Es egyszerűen, természetesen meglepően szép arcom van. Masoknal meg ezt forditva vettem észre, sok smink és gyönyörűek, smink nélkül meg rájuk sem ismerni. Vagy csak én nem sminkelek jol es ha jól sminkelnék egy igazi álom arcom lenne?
2023. okt. 16. 21:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
46%
Már látom a problémát! A 3 rétegű alapozás és a műszempilla meg a "tényleg minden" egyértelműen kevés a szépség eléréséhez. Csapd oda rendesen azt a cuccot, hadd tocsogjon!
2023. okt. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták is, a vastag alapozó meg a műszempilla persze hogy nem szép. Egy visszafogott smink viszont szinte mindenkin javít.
2023. okt. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az lehet a galiba, hogy nem előnyös sminket teszel fel.

Ugyan nem vagyok szépségkirálynő kategória, de smink nélkül is helyes pofim van, élénk ajkaim, zöld szemem, szép bőröm, teljes szemöldököm. Igazából nincs mit elfednem. Ugyanakkor egy szolid smink méginkább dob rajtam.

2023. okt. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!