Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pandora moments karkötőknél a...

Pandora moments karkötőknél a weboldalon mit jelent az,hogy valamelyik sima- valamelyiken pedig van alapból 2-3 db mintha gyűrű lenne rajta. Mit befolyásol? Arrebb lehet tenni azokat a gyűrű fèlesègeket?! Melyiket éremes megvenni?

Figyelt kérdés
Akarok ra tenni 1-2 charmot majd kèsőbb
2023. okt. 18. 16:31
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a klip helyére gondolsz, azok a nem merev moments karkötőn vannak. Arrébb tenni nem lehet őket, de akár klipet tehetsz rá, ami szintén feldobja. Nekem is ilyen fajta van és most 6db charm van rajta, semmiben sem befolyásolja. Amelyiken nincsen ilyen az merev karkötő, én azokat személy szerint nem szeretem, de mindkettőre tudsz tenni charmot.
2023. okt. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2023. okt. 27. 18:49
 3/4 A kérdező kommentje:

A klip helyére kimondottan csak szilikonos belsejűt lehet választani?

Kell nekem venni a karkötőkhöz szét-össze szerelő valamiket? Pl kulcsokat amivel kinyitom a karkötőt.

Biztonsági láncnak van értelme tènyleg?

2023. okt. 27. 18:51
 4/4 anonim válasza:
Én megvettem a kinyitáshoz talán 3200 forintért azt a szívecske alakú nyitót, én anélkül nem is tudom a körmömmel kinyitni, de rajtam kívül több ezer ember igen szóval csak én vagyok a béna. :D Értelme biztosan van a biztonsági láncnak, hogy nehezebb elhagyni a karkötőt én azt nem vettem és szerencsére még nem hagytam el nélküle a karkötőmet.
2023. nov. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!