Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A zalando/about you oldalàn...

A zalando/about you oldalàn csak használt ruhàk/ kiegészítők vannak?

Figyelt kérdés
Leginkàbb a tàskàk, kiegészítők érdekelnének viszont mondhatni túl olcsónak talàlom őket, és nem talàltam a neten sem elég infót arról, hogy mondjuk amiatt mert hasznàltak csak jó állapotúak.
2023. okt. 22. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nincsenek használt ruhák egyik oldalon sem.
2023. okt. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kevered őket valamivel? Egyik sem használt cuccokat árul, és egyik sem kifejezetten olcsó.
2023. okt. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem, pontosan ezekre gondoltam. Le is van töltve az alkalmazàs a mobilomra.

Guess, Valentino, MK màrkàk kiegészítőit néztem és emiatt kérdeztem, viszont gondolkodtam azon, hogy biztosan csak fel lenne valahol tüntetve az oldaon, hogy melyik darab hasznàlt ha az viszont nem làttam sehol, de az àruk miatt elgondolkodtam rajta.

2023. okt. 23. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!