Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen körmökről (méret, szín) ?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szóval ott kezdeném, hogy sokáig körmöshöz jártam, erősitett gél lakk volt rajtuk, de már szerintem magukhoz tértek a körmeim a sok reszelés után.


Hát tudom, hogy nem egyforma sem méretre, sem formára 😊

Szerintetek nagyon igénytelen, ha valakinek ekkorák a körmei? És hogy ilyen kicsi, sötét szinnel kiemelni?


Amúgy soha nem birtam elviselni az ujjbegynél nagyobb körmöket, elkezdtem piszkálni, reszelni, a körmös meg jól leszidott 😊


Remélem, meg lehet nyitni...


[link]


[link]



2023. okt. 30. 20:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
33%
Sokkal jobb, mint a karmok :) olyan kis természetes.
2023. okt. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
57%
Csúnya
2023. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
70%
Bocsánat, de nekem nem tetszik. És nem azért, mert rövid, hanem mert egyáltalán nem egységes. Ha azonos formára reszelnéd őket, az sokat javítana az összhatáson. Az meg már csak ízlés kérdése, hogy ez a lakk nekem kifejezetten olcsó benyomást kelt.
2023. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Azért nem azonos méret, forma, mert pár ujjamon lassabban akar növögetni. Mivel ekkora, nem fogom kicsinyiteni azzal, hogy lekerekitem.


Nem az volt a kérdés, hogy tetszik-e a lakk színe, hanem, hogy áll rövidebb körmön 😉

2023. okt. 30. 22:07
 5/26 anonim ***** válasza:
49%
Miért lenne igénytelen?
2023. okt. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
43%
Legalább nem műkarom, az is valami.
2023. okt. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Várom már hog, egyforma hosszúságúak legyenek. A középső ujjamon gyengébb kicsit, szeret beszakadni.


Volt olyan munkatársam, mondjuk ennél kisebb volt a körme, piszkos is volt.

2023. okt. 30. 22:28
 8/26 Metionin ***** válasza:
81%
Teljesen normális, bár lenne ekkora körömágyam, akkor én se növesztenék "karmokat". 1-2 hónap és tökéletesen egyformára nő majd.
2023. okt. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
78%
#4 mondjuk de, pont az volt a kérdés, hogy mi a véleményünk, de mindegy.
2023. okt. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
78%
Ha neked tetszik, ne érdekeljen más.
2023. okt. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!