Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire lehet megbízni a...

Mennyire lehet megbízni a Notinoban?

Figyelt kérdés
Van egy parfüm, ami pl 15000ft-tal olcsóbb a Notinon, mint a Douglasban. A Notino hamisítvány szerintetek?

2023. nov. 5. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem feltétlenül. A Douglas komoly bérleti díjakat fizet, ezért drágábbak ott a parfümök mint a neten. Nem akarok biztosat mondani, amit én rendeltem, mind teljesen okés volt, de hallottam olyat, hogy valaki csalódott a parfümben, hamar elillant az illata(ez amúgy full eredeti parfümre is igaz lehet, mint pl. Mon Guerlain, sok helyen említik hogy nem tartós).
2023. nov. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Rendeld meg nyugodtan, bízz meg benne. Ha mégsem azt kapod, amire számítasz, jogod van a 14 napos elálláshoz.

Douglasban például, ha minőségi, eredetiségi kifogás merül fel, az hosszú kivizsgálási folyamatot venne igénybe.

2023. nov. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Luxusmárkás és niche illatot nem veszek onnan soha többet.

Kiküldtek nekem olyan terméket, ami egyértelműen hamisítvány volt, és csak a dobozán volt valami batch code szerű számsor, az üvegen SEMMI!

Ami alapján az jött ki, hogy 2009-ben gyártották, miközben az illat csak 2018 óta van forgalomban.

2023. nov. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3, ez mikor volt, nem lehet visszaküldeni? Köszi mindenkinek!
2023. nov. 5. 14:29
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

A Covid alatt volt valamikor. Ha jól tudom, kompenzációként ajándékutalványt adnak, ha nem vagy elégedett.

De elég felmenni az olcsobbat.hu oldalra, mások is elég siralmas véleményeket írnak.

Az olcsó sminktermékek, amiket drogériában is megvehetsz (Maybelline, Catrice), celebparfümök (Britney Spears) eredetiek voltak, ezeket a hamisítóknak sem érné meg lekoppintani, szóval szürke kereskedelemnek nevezhető.

Viszont a drágább tételekről már van negatív értékelés bőven.

Olyanoktól, akik évek óta ismerik és használják az adott illatokat.

2023. nov. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Át nem bsznak, viszont én legutóbb bontott alapozót kaptam. Valaki felbontotta visszaküldte és ugye továbbértékesítették.

Visszaküldtem, mivel nem volt bizonyítékom,hogy nem én bontottam fel, nem reklamáltam.

A csomagküldés költsége sem kis pénz.


A pénzt hamar visszaküldték, ha nem higiéniai terméket vesz valaki,azt mondom megérheti.

nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!