Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Smink sheinről vagy temuról?

Smink sheinről vagy temuról?

Figyelt kérdés

Eddig nem nagyon sminkeltem, nem is kell, az orromon levő mitesszereken kívül szerencsére szinte tökéletes arcbőröm van :D


Nem akarok 5 kilót magamra kenni, maximum korrektor, pirosító, púder, és esetleg szájfény, szempillaspirált meg eddig is használtam. Primert néztem a Rossmannban, arról jókat írtak, illetve rendeltem a CeraVe-től hidratálót és arckrémet pattanások és mitesszerek ellen. Nézegettem a sminkeket is drogériákban de csak korrektorból találtam olyat ami tetszik, viszont sheinen és temun sokkal olcsóbbak és szebbek vannak.


Be merjem vállalni vagy inkább vegyek minőségibb cuccokat?



nov. 7. 21:12
 1/6 A kérdező kommentje:
17/l, ez lemaradt
nov. 7. 21:12
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj először minőségibbel és utána a kevésbé azzal. Ha ugyan azt a hatást éred el akkor lesz jó az olcsóbb:)
nov. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha még sosem sminkeltél és nem ismered, milyen típus, szín, állag stb jó neked, inkább próbáld ki, mielőtt megveszed. Az Essence termékei pl nem drágák és kezdőként teljesen megfelelnek, bár én 10 éve használom tőlük korrektort, púdert, szemceruzát, újabban rúzst is. Minddel meg vagyok elégedve.
nov. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :D
nov. 8. 19:41
 5/6 anonim ***** válasza:
A Catrice, Nyx is nagyon jó, most rendeltem a Sheinről egy pirosítót, és nagyon pigmentált. Nekem vannak drága sminkcuccaim, és azt kell mondjam, nem sokkal tudnak többet a középkategóriás társaiknál. Meg eleve vannak olyan sminktermékek amikből nem érdemes drágát venni(szájfényt, szempillaspirál stb). Az jó ha vettél arckrémet, de mindenképp használj fényvédőt, hidd el pár év múlva hálás lesz a bőröd érte.
nov. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én elégedett vagyok eddig mindennel, amit a Shein-ről rendeltem.

A kitekerős szemceruzájuk kiemelkedően jó termék.

A pirosítókat is ajánlani tudom.

És a collab termékek is eddig mindig hozták a színvonalat. Pl. Frida sminkecsetek, Harry Potteres szájfénykészlet.


Kifejezetten érzékeny a bőröm, mégsem volt semmi bajom a Shein-ről rendelt sminkekkel.

nov. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!