Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Körmös, műkörmös fórum már...

Körmös, műkörmös fórum már nem létezik? Olyan, ahol van is élet?

Figyelt kérdés

Ahol napi szinten jelen lennének emberek, és lehetne kérdezni, tapasztalatokat megosztani? Szerintem nagyon sokan körmöznek otthon, főleg mióta online meg lehet rendelni mindent nagyságrendekkel olcsóbban, mint itthon boltban megvenni.

Új terméket próbáltam ki, és szívesen váltottam volna pár szót másokkal az ő tapasztalataikról, de a létező körmös fórumokon évek óta nincsenek új kommentek. Ennyire kihalt a fórumozás? De ez az oldal is már alig-alig él, ha kiírok egy kérdést, kb soha nem jön rá érdemi válasz.

Youtube-on néztem videókat olyan technikákról, amiket én eddig nem használtam, alatta többen tettek fel kérdéseket a videó készítőinek, akik neves bloggerek vagy ismert műkörmösök, de nem divat válaszolni a kérdésekre, ami elég gáz. Csak addig kell a paraszt, míg nézettséget generál, de ha kérdése is van, már senkit nem érdekel. Szóval hol van ma még ilyen netes fórum, ahol lehet csacsogni a témáról, ki hogy szokta, mi vált be, stb.?



nov. 18. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de az ismert körmösök nem a laikusoknak szánják ezeket a videókat, hanem szakmabelieknek. Ha tudást szeretnél, menj el képzésre, ahogy annak idején a videó készítője is.
jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!