Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet "eye lid tape"...

Hol lehet "eye lid tape" venni Budapesten??

Figyelt kérdés

nov. 22. 07:57
A kérdező szavazást indított:
azt se tudom mi az
tudom mi az
14 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
Ó utca sminkesbolt
nov. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
O utcaban hol van sminkesbolt. Szoktam arra setalni es csak a brillt lattam,de az megszunt. Azsz a westendbe atkoltozott,ahova nem jarok.
nov. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Euró cosimex
nov. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy Kryolan néven
nov. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát, ami jó is, azt szerintem online.



Nem hinném, hogy Magyarországon lenne rá annyi kereslet, mint valahol ahol nagyobb az ázsiai etnikum aránya. Mert ugye még közüllük se mindenki hord ilyet.

nov. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha majd vettél, légyszi írd meg, neked működik-e. Én online rendeltem, de nekem kb. semmit sem változtat a szememen (hooded eyes).
nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

6, azért, mert a tapasz pont a monolidbõl csinál hooded eyes-t. Neked meg már eleve az van, noná nem csinál semmit.


Azaz ha valakinek ha kinyitja a szemét, a szemöldök és a szempilla között nincs kivehetõ vonal, a bõr a szempilla mellé tûnik el.


Ezért szokták beragasztani, hogy ne tûnjön el a tusvonal.

nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
En emagon vettem. A szeles volt a kepen es keskenyet kuldtek,ami semmit se er. Kidobott penz. Atveres.
nov. 23. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért nem rendelsz online?

Pl. a Shein-ről.

dec. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!