Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pandora karkötő méretek?

Pandora karkötő méretek?

Figyelt kérdés
Megtaláltam természetesen az oldalon a méret táblázatot le is mertem a csuklóm ami 14 cm és akkor a 16 cm karkötő méret kell nekem ami egyébként a legkisebb annál a karkötőnél amit kinéztem. Ami egy moments szívzáras kígyólánc karkötő lenne. Sose volt még pandora ékszerem de akin eddig láttam mindegyikőjükön lógott picit. És nem tudom hogy rossz méret miatt vagy hiába veszek megfelelőt akkor is nagyobb lesz kicsit. Látom, hogy nem egy olyan nagyon fix karkötők és nem is baj ha kicsit csúszkál, de van akinél extrán és az már zavarna. Érdekelne mások tapasztalata róla, hogy kinek milyen, mennyire megszokható még ha csúszkál is, illetve ha a megfelelő méretet veszem mennyivel lesz nagyobb a karkötő stb stb.

nov. 28. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp lógnia kell kicsit, ilyen a fazonja. Nem csak ennek, igazából a karkötők nagy részének. Nekem Bering van, az kialakításban kb ugyanaz: annyit tudok, hogy nekem "S"-est adtak a 14 centis csuklómra és olyan másfél centi van a csuklóm és a charm közt, hogyha vízszintesen tartom a karom. Több nem is nagyon kell. Nem zavar semmiben, mintha ott sem lenne. A 16 centi való a te csuklódra. Akinek nagyon csúszkál, valószínűleg túl nagyot vett.
nov. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tökéletes lett a 16- os méret, egyáltalán nem lóg úgy mint ahogy másokon láttam! Minimálisan persze, de pont annyit amennyi normális.
dec. 8. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!